Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX A4 B6 dlaczego tak głośno w środku?


kry2503

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie diesle są głośne.

A może to właśnie ta klapa się poluzowała i tak "wali" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się okresla, że te silniki mają "słabą kulturę pracy". Po prostu są z natury głośne. Jak się wczesniej nasłuchałes japończyków to wówczas można odnieść takie wrażenie, ale po prostu juz tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt jak wsiadłem do hundaia i30 teścia no to cisza jak makiem zasiał, w toyocie corolla szwagra też ale tam to 90 koni, musze porównać z inną audicą z takim silnikiem jak mój, może tylko u mnie tak głośno bo miała dzwona i coś źle spasowane, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tal będzie chyba najlepiej. Zweryfikuj z innya A4. Wtedy będziesz wiedział czy jest wszystko OK czy musisz dalej szukac przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu!!! Nie masz japonczyka tylko AUDI!!! Powinienes bys dumny :notworthy: tez mam 19 tdi i nawet gdybym radia nie słyszal nie zamienie go na japonczyka!Pozdrawiam.

Popieram :> Niemiec, to niemiec :naughty:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także popieram kolegów :audi: to jest marka.

Miałem kiedyś opla vectre GT, ale audi to jest jakośc i ma swój styl. :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niemieckie 1.9TDI faktycznie ma mniejsza kulture pracy od np francuzow.Slychac to wyraznie jak sie stoi obok auta, ale juz w srodku to zalezy od segmentu z jakiego auto pochodzi, bo np mialem Ibize z 2000 z tym samym praktycznie silnikiem co mam teraz a4 i jak siedzialem w seacie na swiatlach to slyszalem takie trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. W audi jak silnik jest rozgrzany nieraz pytalem pasarzera czy wie jaki to silnik i kazdy mi mowil ze to benzyna. Takze zobacz jak Ci chodzi na postoju z rogrzanym silnikiem -czy wtedy slyszysz glosne klekotanie.

Czasami glosna praca jest spowodowana tym ze sie ma wyrabane lub poluzowane poduszki pod silnikiem i wtedy trzesie Ci cala buda powodujac rezonans(ja bym zaczol od tego). Czasami jak auto bylo robione podsufitka potrafi byc zle umocowana i tez wtedy rezonuje...

Dla tych ktorzy chcieli pozbyc sie kompleksow polecam przejazdzke np Nissanem Almera 2.2D - tam to dopiero na samym postoju uszy wiedna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...