Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na jaki kolor pomalować ALU????


tomekk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów, ostatnio postanowiłem że pomaluje felgi na jakiś ładny kolor i tu pojawia się problem na jaki? Osobiście wydaje mi się że autko będzie bardzo ładnie się prezentowało jak pomaluje alu na kolor czarny. Co o tym sądzicie? Może ktoś z was ma autko w takim kolorze i felgi na czarno?

IMG_0318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemne auto i czarne felgi to przeważnie nie jest jakieś dobre rozwiązanie, tak mi sie wydaje. Miałem tak kiedyś z bmw i na srebrnych wygladala wiele lepiej .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił srebrny bo czarna 17 w twoim aucie jeszcze się optycznie zmniejszy. Jak coś to możesz się plastidipem pobawić - zawsze możesz zerwać. Poza tym pozdrawiam sąsiada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu również bym zostawił, aczkolwiek zawsze możesz zobaczyć, jak mogą takie felgi wyglądać, kiedyś znalazłem stronkę felgi.pl chyba i tam można zobaczyć jaki będzie efekt. pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kolor zaproponujecie do mojego auta

aud9.jpg

są to 19 calowe felgi z passata cc... ja osobiście myślałem nad gun metal. ale może ktoś z was ma ciekaszy pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze preferuje do czarnego auta BIAŁĄ fele robi robote:wink: sam mam 17 biala i innego koloru nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tak jak jest - wygląda ok. Z A4 nie zrobi się Hondy w stylu JDM, moim zdaniem do takiego auta nie pasują jakieś naklejki, kolory tęczy na felgach itp. Jest to seryjna felga a często udoskonalanie na siłę wychodzi odwrotnie :wink: Moje zdanie - dobrze jest jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw do ciemnych aut jedynie srebrne bądź białe chyba że chcesz rzezac black edition :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiczesq, tu by bylo dobre blaze orange, albo jasna mięta jak jestes odwazny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 czarna na b6 źle nie wygląda i wcale się nie gubi, takie moje zdanie - sam mam taki zestaw i jestem zadowolony nawet z ciemnym kolorem nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze byłem za tym, żeby robić jakiś kontrast żeby felga się wyróżniała, ja osobiście do jasnego samochodu pomalowałem felgi na grafitowo, chociaż mam standardowe 16 uważam że całkiem fajnie to wygląda i na dodatek komfort jest ten sam ;)

pomarańczowe felgi też są ciekawe, ale do ciemnego samochodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze byłem za tym, żeby robić jakiś kontrast żeby felga się wyróżniała, ja osobiście do jasnego samochodu pomalowałem felgi na grafitowo, chociaż mam standardowe 16 uważam że całkiem fajnie to wygląda i na dodatek komfort jest ten sam ;)

pomarańczowe felgi też są ciekawe, ale do ciemnego samochodu!

to zarzuc jakas fote jak to wyglada bo sam sie zastanawiam na jaki kolor malnac moje fele:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...