Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce


Booster

Rekomendowane odpowiedzi

ledwo tam dojechałem,

w sobotę auto latało po torze na miejscowych zawodach, gdzie udało się zdobyć puchar za II miejsce z czego jestem bardzo zadowolony, niestety w tylnym lewym kole musiały poluzować się śruby czego nie zauważyłem i na drugi dzień leciałem obwodnicą do ikei i straciłem koło:facepalm:

na szczęście nikomu się nic nie stało, auto udało się poskładać do kupy, ucierpiał jedynie lewy próg i dolna listwa drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nikomu nic sie nie stało, pewnie prędkośc nie była za duza, nie chciałbym widziec co by było przy 100++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciałem ponad 140 jak poczułem, że coś jest nie tak, udało się wyhamować do 40 i wtedy poszło koło, już był problem z opanowaniem auta, przy około 100km/h podejrzewam że uderzył bym w bandę albo inne auto:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech... ale to świadczy o tym, że jednak ciężko pogodzić DD i auto do upalania na torze. Ciesz się, że koło nie odpadło przy 140, bo wtedy pewnie szukałbys nowej budy... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,

moje A4 jest 3 autem w rodzinie i jest to auto do upalania i weekendowego wypadu na miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciałem ponad 140 jak poczułem, że coś jest nie tak, udało się wyhamować do 40 i wtedy poszło koło, już był problem z opanowaniem auta, przy około 100km/h podejrzewam że uderzył bym w bandę albo inne auto:kwasny:
:shock3::shock3::shock3: dobrze że Tobie nic się nie stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne mody ! Jakie czasy ten siwek kręci na 1/4 ?

1540kg nigdy nie będzie konkurencyjne niestety ale graty, że chcesz się bawić w skręcanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie najlepszy czas na 1/4 to 14,2s

nieoficjalnie na federalach i procedurze ustawionej na 1 bar to 13,78s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:wink:

jest mało Nm ze względu na seryjny dół,

po zakuciu dowalimy koksu i 12.XX napewno pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tej próbie to w ogóle turbo Ci się napompowało ? :decayed:

Z taką lochą jeździłbym na jakieś szybsze trackdaye gdzie można faktycznie wykorzystać potencjał auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest ciężko na pomorzu o szybkie trackdaye, wszystko jest pod mniejsze i zwinniejsze auta,

ale nie jest źle turbo na nowym kolektorze osiąga full boost już przy 3600rpm:shock3: co jest bardzo dobrym wynikiem jak na takie wiadro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.3 bara

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 17:13 ----------

j44f.jpg

djq4.jpg

kgae.jpg

a62g.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwory w tarczach koniecznie trzeba wyczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...