Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX/AVF] Duży przegląd w ASO


tobi9988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że mojemu autku stuknęło już coś ponad 120tyś km trzeba chyba zrobić "duży przegląd" w ASO. Tyle tylko że ASO śpiewa za tę przyjemność od 1400 do 1600 PLN :shock:

Moje pytanie jest nastepujące. Co wchodzi w skład tego przeglądu że kosztuje tyle kasy. Koleś z serwisu tłumaczył mi że wymieniają wszystkie filtry, piórka wycieraczek itp.

Ale to nie kosztuje przecież tyle pieniędzy... :evil:

Robić nie robić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić nie robić :?:

W polsce mało kto robi :razz: Lepiej wszystko powymieniac - ale nie przez serwis - ale wiadomo wtedy nie ma pieczatki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jakoś dużo ci policzyli bo u mnie wszystkie filtry i olej 1200 zł w ASO . A u mnie jest 9 litrów oleju . Leć do ASO i mów że tylko filtry i olej powinno być dużo taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jakoś dużo ci policzyli bo u mnie wszystkie filtry i olej 1200 zł w ASO . A u mnie jest 9 litrów oleju . Leć do ASO i mów że tylko filtry i olej powinno być dużo taniej :)

Ono a gdzie w Warszwie robiłeś przegląd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie w Powsinie u Rowińskiego tam chyba najlepiej bo już pozwiedzałem salony w wawie i ten wydaje sie naj :) Tylko nie Auto viva bo to fiuty i ściemniacze.

Jeśli bryka nie na gwarancji to polecam ci też VW Gajewska na ul. Chełmżyńskiej oni niestety Audi na gw nie robią bo tylko VW ( dlatego tam nie latam) ale super kolesie naprawde :) U nich wchodzisz sobie na hale ogladasz jak robią wszystko ci pokażą wytłumaczą , super podejście mają , a z tym nie wszedzie jest najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600 chce Auto Unia (trasa na Katowice)

1400 Szewczyk na Radzymińskiej

Sprawdzę tego Rowińskiego w Powsinie.

Wkońcu brałem od nich auto z komisu w Piasecznie to może dadzą jakąś zniżkę :razz:

U mnie to już chyba nawet płyn hamucowy do wymiany :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo kapusty to jedź na duży przegląd. Moim zdaniem to strata kasy, gość rzuci okiem od niechcenia doleje płyny,wymieni olej,filtry i po przegladzie. Ja wymieniam tylko olej u nich żeby wbili w książke i w komputer stan licznika(350zl). Resztę robię w nieautoryzowanym za dużo mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji. Duży przegląd w ASO u Rowińskiego to koszt 1000 PLN.

Wymiana płynu hamulcowego to 200 PLN

Z wymianą płynów ustrojowych i filtrów uporali się w 3 godz.

Jakos dziwnie skasowali mi inspekcję. Na razie mam same kreski tam gdzie podana jest ilość kilometrów i dni do przeglądu. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie nie tak strasznie zapłaciłeś :)

Tobi ja też tak miałem z licznikiem , potem jak zaglądałem było już normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji. Duży przegląd w ASO u Rowińskiego to koszt 1000 PLN.

Wymiana płynu hamulcowego to 200 PLN

Z wymianą płynów ustrojowych i filtrów uporali się w 3 godz.

Jakos dziwnie skasowali mi inspekcję. Na razie mam same kreski tam gdzie podana jest ilość kilometrów i dni do przeglądu. :shock:

Ja wymieniałem w ASO VW płyn hamulcowy za 80zł !!! (w tym 1 litr płynu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...