Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Kolegow chcialbym zapytac jaki jest mozliwy luz na turbince maxymalny ? wiem ze najlepiej jak by nie bylo ale wiadomo jak jest .... ;d nikt nie ma maszynki do pieniedzy ;p

Opublikowano

Gdzieś czytałem że niewielkie luzy w poziome są dopuszczalne ,gorzej z luzami w pionie ,te powinny byc uleczone

Opublikowano

niewielki luz poprzeczny jest zawsze, nawet w nowym turbo

wzdłużnego nie powinno być wogóle, wiadomo im mniejszy tym lepszy

Opublikowano

poprzeczny tak

wzdluzny nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czyli jak jest turbinka w samochodzie zdjal bym waz od fmic to wirnik moze chodzic delikatnie gora dol a nie powinien chodzic tyl przod? dobrze rozumiem

Opublikowano
czyli jak jest turbinka w samochodzie zdjal bym waz od fmic to wirnik moze chodzic delikatnie gora dol a nie powinien chodzic tyl przod? dobrze rozumiem

dokładnie tak.

No i oleju nie może puszczać:wink:

Opublikowano
  • Autor

no oki oleju to tam troszeczke jest ale nie ma tragedii to taki luzik mam a ile ten luz moze wynosic milimetr?

Opublikowano

Panowie bo mam dylemat z moim Turbo w AFN , jeżeli chodzi o jakiekolwiek luzy na wirniku to można powiedzieć że ich nie ma albo są lekko wyczuwalne ale tylko poprzeczne , lecz jak sprawdzałem dzisiaj jak szybko sztanga chodzi to:facepalm: chodzi bardzo ociężale do góry i w dół , autko nie powiem nie ma takiej mocy jaką powinno mieć ( moc na poziomie 1.6 75km benzyniaka - sprawdzałęm z kumplem ;D nie odejde mu :D )

Do tego mam wtryski 0.216 ale to mniejsza o to .

Robiłem logi i niestety troche mi turbo przeładowuje - kata brak . I teraz się zastanawiam czy wyciągać turbo i czyścić czy pokusić się o turbo z Awx z dolotem ??

Nie ukrywam planuje zrobić wirusa ale z turbo w tym stanie - bez sensu

Opublikowano

Jeśli chcesz robic program to kupuj AWX ale też go wyczyść przed włożeniem żeby sie nie okazało że jest zasyfione.

Z Twojego opisu wygląda że Twoja turbina jest ok tylko ją trzeba dokładnie wyczyścić i będzie ok.

Opublikowano
Jeśli chcesz robic program to kupuj AWX ale też go wyczyść przed włożeniem żeby sie nie okazało że jest zasyfione.

Z Twojego opisu wygląda że Twoja turbina jest ok tylko ją trzeba dokładnie wyczyścić i będzie ok.

Też tak mi się wydaję że to tylko kwestia dobrego wyczyszczenia jak i Turbo tak i kolektora dolotowego bo jak ostatnio zdjełem rurę z dolotu to widziałem że osadu trochę tam jest , w dodatku jak odkręciłem wąż od turba to było sucho także to też oznaka na Plus . A nie chcę się tak bardzo w koszta pchać :D

Profilaktycznie przed chipem chce wymienić IC od Alfy 164 :decayed: przy tej mocy to tak naprawde profilaktyka ale lepiej niech ma więcej zimnego powietrza i lekko mu się dycha :decayed:

Opublikowano

Na tej torbinie więcej jak koło 140KM nie osiągniesz nawet z tymi wtryskami. Więc to zależy na co liczysz. Troche większy IC nie zaszkodzi szczególnie latem.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Na tej torbinie więcej jak koło 140KM nie osiągniesz nawet z tymi wtryskami. Więc to zależy na co liczysz. Troche większy IC nie zaszkodzi szczególnie latem.

Haha Latem :grin::grin:

Może w przyszłym roku przyjdzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.