Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo


Vego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow chcialbym zapytac jaki jest mozliwy luz na turbince maxymalny ? wiem ze najlepiej jak by nie bylo ale wiadomo jak jest .... ;d nikt nie ma maszynki do pieniedzy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że niewielkie luzy w poziome są dopuszczalne ,gorzej z luzami w pionie ,te powinny byc uleczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak jest turbinka w samochodzie zdjal bym waz od fmic to wirnik moze chodzic delikatnie gora dol a nie powinien chodzic tyl przod? dobrze rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak jest turbinka w samochodzie zdjal bym waz od fmic to wirnik moze chodzic delikatnie gora dol a nie powinien chodzic tyl przod? dobrze rozumiem

dokładnie tak.

No i oleju nie może puszczać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki oleju to tam troszeczke jest ale nie ma tragedii to taki luzik mam a ile ten luz moze wynosic milimetr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo mam dylemat z moim Turbo w AFN , jeżeli chodzi o jakiekolwiek luzy na wirniku to można powiedzieć że ich nie ma albo są lekko wyczuwalne ale tylko poprzeczne , lecz jak sprawdzałem dzisiaj jak szybko sztanga chodzi to:facepalm: chodzi bardzo ociężale do góry i w dół , autko nie powiem nie ma takiej mocy jaką powinno mieć ( moc na poziomie 1.6 75km benzyniaka - sprawdzałęm z kumplem ;D nie odejde mu :D )

Do tego mam wtryski 0.216 ale to mniejsza o to .

Robiłem logi i niestety troche mi turbo przeładowuje - kata brak . I teraz się zastanawiam czy wyciągać turbo i czyścić czy pokusić się o turbo z Awx z dolotem ??

Nie ukrywam planuje zrobić wirusa ale z turbo w tym stanie - bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz robic program to kupuj AWX ale też go wyczyść przed włożeniem żeby sie nie okazało że jest zasyfione.

Z Twojego opisu wygląda że Twoja turbina jest ok tylko ją trzeba dokładnie wyczyścić i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz robic program to kupuj AWX ale też go wyczyść przed włożeniem żeby sie nie okazało że jest zasyfione.

Z Twojego opisu wygląda że Twoja turbina jest ok tylko ją trzeba dokładnie wyczyścić i będzie ok.

Też tak mi się wydaję że to tylko kwestia dobrego wyczyszczenia jak i Turbo tak i kolektora dolotowego bo jak ostatnio zdjełem rurę z dolotu to widziałem że osadu trochę tam jest , w dodatku jak odkręciłem wąż od turba to było sucho także to też oznaka na Plus . A nie chcę się tak bardzo w koszta pchać :D

Profilaktycznie przed chipem chce wymienić IC od Alfy 164 :decayed: przy tej mocy to tak naprawde profilaktyka ale lepiej niech ma więcej zimnego powietrza i lekko mu się dycha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej torbinie więcej jak koło 140KM nie osiągniesz nawet z tymi wtryskami. Więc to zależy na co liczysz. Troche większy IC nie zaszkodzi szczególnie latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej torbinie więcej jak koło 140KM nie osiągniesz nawet z tymi wtryskami. Więc to zależy na co liczysz. Troche większy IC nie zaszkodzi szczególnie latem.

Haha Latem :grin::grin:

Może w przyszłym roku przyjdzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...