Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przełożenie tapicerki foteli a poduszki.


cys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zabieram sie do regenneracji skórzanych kubełków.

Po zabiegu chce zamienić tapierke między prawy a lewym fotelem, abo miejca po regeneracji były jak najmniej narażone na uszkodzenie.

Ciekawi mnie jak ma się sprawa z poduszkami, nie chodzi tu o same wszywki z info, tylko czy w miejscach gdzie są boczne poduszki, są jakieś różnice w szwach czy budowi tapicerki?

Ktoś wogule przeprowadzał taką operacje?

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 16:47 ----------

Nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdy tapicerki z miejsca poduszki od wewnątrz, ale wydaje mi się że ona ma w tym miejscu jakieś a'la "nacięcie" które się poddaje przy wystrzale poduszki, tak samo jak w kierownicy masz poduszkę, niby nic nie widać ale jak poduszka wystrzeli to ta zaślepka na kierownicy poddaje się wystrzałowi w określony sposób.

Z tym że to tylko moje domysły :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdy tapicerki z miejsca poduszki od wewnątrz, ale wydaje mi się że ona ma w tym miejscu jakieś a'la "nacięcie" które się poddaje przy wystrzale poduszki, tak samo jak w kierownicy masz poduszkę, niby nic nie widać ale jak poduszka wystrzeli to ta zaślepka na kierownicy poddaje się wystrzałowi w określony sposób.

Z tym że to tylko moje domysły :whistling:

Dokładnie tak piszesz a przecież jak przełoży z prawej strony na lewą to te szwy będą po przeciwnych stronach więc na pewno poduszka nie wystrzeli tak jak powinna. Kiedyś przypatrywałem się i tak jak Sokal pisze szwy w miejscach poduszek są inne takie cieniutkie tak aby podczas strzału rozerwało ten szew więc nie kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie info mi chodziło.

Też tak myślałem że szwy w miejscach poduszek są osłabione, ale dla pewności chciałem zapytać.

Czyli zostaje jak jest.

Dzięki za info panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwy są robione cieńszą nitką w miejscach gdzie są poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...