Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obnizenie a4 b6


artur98

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam audi a4 2002 1.9 tdi, autko stoi na 18 calowych kolach, tylko ze to wszystko za wysoko, niechce jakos specjalnie ladowac duzo pieniedzy w to, dlatego myslalem aby kupic same sprezyny, tez nie zalezy mi aby auto siadlo do samej ziemi tylko aby bylo kolo 2-3 cm nizej, czyli jakie (jakiej firmy) sprezyny wybrac (czytalem ze te eibach sa ok) i jaka jest pewnosc ze auto siadze te 2 lub 3 cm, dzieki za odp, tutaj fota jak jest teraz http://imageshack.us/photo/my-images...018140922.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję gwint. Możesz sobie regulować wysokość a komfort jest ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw bo fotka nie wyswietla sie, chyba ze moj firefox i chrome fiksuja w fonie. Spojrzalem w twoj profil i dopisze za Ciebie dosc istotny szczegol przy dobieraniu sprezyn do obnizenia autka , a mianiwicie ze masz bude bez quattro czyli w ośce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zainteresowany to mam nowy gwint SUPERSPORT do twojej bryki za 1400zł.

Jak coś to pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz mocnej gleby to ładuj sprężyny eibacha. Trochę większe obniżenie będzie na h&r.

Z obu powinieneś być zadowolony. Ja do siebie wkładam sprężyny h&r, miałem okazje jeździć u kolegi na takich i powiem szczeże ze w porównaniu do 1bv nie czuć jakiejś różnicy na niekorzyść. Wiadomo troszkę sztywniej jest ale wybieranie nierówności jest na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wczoraj sprężyny H&R -35mm do swojej i wygląda OK. Twardo nie jest a też mam 18 cali 225/40.Cyknę foto to wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli fundusze pozalają to najlepiej gwint bo zawsze dopasujesz sobie tak zeby nie ocieralo i fajnie leżało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylbys zainteresowany mam sprezyny FK Germany -30/-30 na sprzedaz cena wydaje mi sie mega okazyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz mocnej gleby to ładuj sprężyny eibacha. Trochę większe obniżenie będzie na h&r.

Z obu powinieneś być zadowolony. Ja do siebie wkładam sprężyny h&r, miałem okazje jeździć u kolegi na takich i powiem szczeże ze w porównaniu do 1bv nie czuć jakiejś różnicy na niekorzyść. Wiadomo troszkę sztywniej jest ale wybieranie nierówności jest na wysokim poziomie.

tez moge polecic H&R:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego artur98 mój stał identycznie jak Twój tylko ja kupilem na feldze 19". Kupiłem sprężyny eibach pro kit -30 do tego nowe amorki i jest idealnie.Koło praktycznie zgrywa się z rantami błotników na komforcie tylko delikatnie straciłem ale wygląd leczy wszystko:) Nic nie dobija ani nie obciera jeżdzę przeważnie sam lub w dwie osoby z pełnym bakiem paliwa i jest spokój także naprawdę polecam!!Będzie Pan zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzięki za pomoc i wszystkie odpowiedzi. Wybrałem sobie te sprężyny EIBACH PRO-KIT, mam nadzieje ze wszystko będzie ok i nie będzie żadnych niespodzianek, wrzucę fote jak to wygląda po, i myślałem aby dokupić jeszcze dystanse bo tyl chowa sie w nadkolu, ale to dopiero zobaczę jak będzie wyglądać na tych sprężynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...