Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka hamulców abs i esp


Zapomnialemm

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Klubowicze. Witam, pare dni temu po odpaleniu auta zapalila mi sie kontrolka hamulców przy tym sygnał dzwiekowy 3 razy i zgasło. Przez dzien był spokój - nic sie nie dzialo zlego. Potem znowu to samo juz za kazdym razem po odpaleniu auta. Wczoraj podczas jazdy (spokojnej) zapalily sie hamulce (czerwony wykrzyknik), ABS i ESP - trzy razy sygnał i wszystko wróciło do normy. Po podpieciu - vagcom wyrzucił błąd w ukladzie ABS mówiący cos o zbyt słabym napięciu (nie pamietam dokladnie). Przeczyszczenie styków w sterowniku nie pomogło. Dzisiaj podczas hamowania tez zapalily sie te trzy kontrolki i poczulem jak hamulec odbija. Co to moze byc? Czy czeka mnie wymiana pompy lub sterownika? Plyn hamulcowy na max. Troche mam obawy a musze w sobote dojechać na lotnisko do Wrocławia i wrócic.

Aha - dodam, ze akumulator jest ok, ładowanie też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam z tym problem tyle ze musiałbym najpierw podpiąć pod kompa żeby wiedzieć co jest grane, u mnie powiedzmy że zaczęło się to stopniowo nasilać, teraz nawet po krótkim przejechaniu odcinka wyłącza się ABS... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...