Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieuzywane wtryski ulegna zniszczeniu??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam okazje kupić wtryski ktore przez 10 lat nie były uzywane i lezały w pudełku wyciagniete z silnika,nie zapuszczone ropa itp... czy takie wtryski moga juz sie nie nadawac do uzytku??? czy beda dalej sprawne po wlozeniu do samochodu?? prosze o szybka rade... bo zalezy mi na czasie a nie wiem czy nie strata pieniedzy...

Opublikowano
  • Autor

ja za całosc z przesylka dałem 250zł.. opłacało sie?:) jesli by lały to moge smiało odsyłac i mi kase odda koles... ale gwarantuje mi przebieg 8000tys km tylko.ma pompe wtryskowa jeszcze do sprzedania jak by ktos potrzebowal za ok 400zł tez o takim przebiegu,jak nowa

Opublikowano
ja za całosc z przesylka dałem 250zł.. opłacało sie?:) jesli by lały to moge smiało odsyłac i mi kase odda koles... ale gwarantuje mi przebieg 8000tys km tylko.ma pompe wtryskowa jeszcze do sprzedania jak by ktos potrzebowal za ok 400zł tez o takim przebiegu,jak nowa

Ile jeszcze założysz takich samych tematów tylko inaczej sformułowanych ?

Opublikowano
  • Autor
ja za całosc z przesylka dałem 250zł.. opłacało sie?:) jesli by lały to moge smiało odsyłac i mi kase odda koles... ale gwarantuje mi przebieg 8000tys km tylko.ma pompe wtryskowa jeszcze do sprzedania jak by ktos potrzebowal za ok 400zł tez o takim przebiegu,jak nowa

Ile jeszcze założysz takich samych tematów tylko inaczej sformułowanych ?

Widze że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie stwarza Ci duży problem... proponuje wrocic sie do podstawówki skoro pewnie ledwo co gimnazjum skonczyłes i nie umiesz czytac ze zrozumieniem.:) masakra

Opublikowano

Ja bym nie kupował wtryskiwaczy z przebiegiem 8 mln km.

Opublikowano
ja za całosc z przesylka dałem 250zł.. opłacało sie?:) jesli by lały to moge smiało odsyłac i mi kase odda koles... ale gwarantuje mi przebieg 8000tys km tylko.ma pompe wtryskowa jeszcze do sprzedania jak by ktos potrzebowal za ok 400zł tez o takim przebiegu,jak nowa

Ile jeszcze założysz takich samych tematów tylko inaczej sformułowanych ?

Widze że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie stwarza Ci duży problem... proponuje wrocic sie do podstawówki skoro pewnie ledwo co gimnazjum skonczyłes i nie umiesz czytac ze zrozumieniem.:) masakra

Czego nie rozumiesz ??? Wszystkie tematy dotyczą tych samych wtrysków.... Jak ja kończyłem szkołę to Ty na nocniku jeszcze nie siedziałeś.

Opublikowano

wtryski po polezeniu pol roku sa złomem.Cisnienia 120-130bar

A 10lat....

Pompa tak samo w srodku skorodowana itp.

Wszystko na złom

Opublikowano

chyba ze koles zrobil tak jak opisuja w ksiazce pt::"jezdze motorowerem komar" i zalal wszystko olejem przed tym 10 letnim postojem:naughty: moim zdaniem jezeli przechowywal je pod lózkiem warto kupic, jezeli gdzie indziej to zlom

Opublikowano
  • Autor

Wtryski były jednak załozone w silniku i przykrecone rurki... a nie w pudełku..Zle zrozumiałem go.mowił ze silnik w garazu mu leżał... wiec nie wiem sam czy bedzie cos z tych wtryskow czy nie.. w pon maja mi przyjsc... jesli beda lały to ich odsyłam i kupie inne i kogos innego.ale dzieki za rady:)

Opublikowano

sprawdzisz zobaczysz:) a decyzja na zmiane skad wynika?:)

Opublikowano
  • Autor

3222618191.jpg

tak wygladajaa

Opublikowano

Jak one mają nalatane 8 tys to ja święty jestem.... widać, że czyszczone i to siłowo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem..moze i sa czyszczone.Ważne żeby nie lały bo jesli leja to musze szukac innych. Ze zdiecia trudno okreslic czy sa złom czy dobre...

Opublikowano
  • Autor
ja lepsze mialem od ahf-a po 120tys km od wyciagniecia widac ze dobrze rozpylały bo mało okopcone,te widac ze mają około 300 tys km ,do tego ten nalot rdzy

TE moje też nie sa okopcone a że maja troche rdzy to nie znaczy że maja od razu 300tys..skoro leżały wgarażu to rdzy tez maja prawo miec troche;/ jak sprawdze wszystko bedzie wiadomo..nie ma co gdybać

Opublikowano
  • Autor

To drugie cisnienie jak sie sprawdza???

Opublikowano
  • Autor

Wtryski sprawdzone i wszystko łądnie chodzi i rozpyla. Założone juz na samochód. Temat zamkniety.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
SPORTOWE WTRYSKI 216 1.9TDI NOWE KOŃCÓWKI 0.216 (3391910599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie, jesli chodzi o wtryski to i ja mam pytanie. W linku koles oferuje wymiane koncówek, moze ktos mial z nim do czynienia i jak to wyglada ? oplaca sie cos takiego ?

Ja mam goscia co naprawia stare wtryski bez wymiany koncówek.. Jak cos to pisać na priv :) Ustawia cisnienia i i regeneruje lejace wtryski że sa jak nowe i za mała kase:)

Opublikowano
SPORTOWE WTRYSKI 216 1.9TDI NOWE KOŃCÓWKI 0.216 (3391910599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie, jesli chodzi o wtryski to i ja mam pytanie. W linku koles oferuje wymiane koncówek, moze ktos mial z nim do czynienia i jak to wyglada ? oplaca sie cos takiego ?

Ja mam goscia co naprawia stare wtryski bez wymiany koncówek.. Jak cos to pisać na priv :) Ustawia cisnienia i i regeneruje lejace wtryski że sa jak nowe i za mała kase:)

taka regeneracja jest na krótką mete .po 20 tys km wtryski sa na szrot.

Opublikowano
SPORTOWE WTRYSKI 216 1.9TDI NOWE KOŃCÓWKI 0.216 (3391910599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie, jesli chodzi o wtryski to i ja mam pytanie. W linku koles oferuje wymiane koncówek, moze ktos mial z nim do czynienia i jak to wyglada ? oplaca sie cos takiego ?

To sa wtryskiwacze od muszki.d

Ja na takich latam :-) Czlowiek znany tutaj na forum jak i na forum golfa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.