Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyswietlacz FIS kolorowy


szymonb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi. Pewnego razu po umyciu auta nie zaświecił się FIS, ale po pewnym czasie zaczął działać. Teraz jak odpalam auto po nocy to żeby FIS się włączył to trzeba delikatnie puknąć w licznik. Po tym zabiegu FIS działa normalnie. Czasem wyłączy się w czasie jazdy całkowicie ale puknięcie w licznik pomoga. Czy to może być taśemka czy jakaś inna usterka. Problemy zaczęły się jak wcześniej napisąłem po myjcie. Wcześnie nie było problemu. Wszystkie piksele działają. To jest tylko kwestia świeci albo nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wyświetlacz w zegarach nie kontakci, trzeba by było wyjąć zegary na stół i obejrzeć jego taśmę itp., a co do myjki to myślę że to zbieg okoliczności... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi. Pewnego razu po umyciu auta nie zaświecił się FIS, ale po pewnym czasie zaczął działać. Teraz jak odpalam auto po nocy to żeby FIS się włączył to trzeba delikatnie puknąć w licznik. Po tym zabiegu FIS działa normalnie. Czasem wyłączy się w czasie jazdy całkowicie ale puknięcie w licznik pomoga. Czy to może być taśemka czy jakaś inna usterka. Problemy zaczęły się jak wcześniej napisąłem po myjcie. Wcześnie nie było problemu. Wszystkie piksele działają. To jest tylko kwestia świeci albo nie świeci.

Kolego mam tak samo. Poradziłeś sobie jakoś z tym?? u mnie problem z tym wyświetlaczem zbiegł się z awarią sygnalizatora np. włączonych świateł po wyjęciu kluczyka czy rezerwy. wiem że z tyłu w liczniku jest głośniczek czy on mógł sie jakoś oderwać?? jak jade po bruku to ewidentnie słychać jak coś lata w liczniku, może to być przyczyną że robi gdzieś zwarcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie słychać jak coś lata w liczniku, może to być przyczyną że robi gdzieś zwarcie???

Nie inaczej.

Radziłbym szybko się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się za to zabrać tylko przeraża mnie wyjmowanie tych zegarów, pewnie wiąże się z rozebraniem deski rozdzielczej?? czy jest na wyjęcie zegarów jakiś prostszy sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Strona 112 w pdf Sam Naprawiam (do ściągnięcia na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...