Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W czym dokładnie tkwi problem?


kowalson86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj rano przed wyjazdem do pracy zdziwiły mnie dziwne dźwięki dochodzące tak myślę z tych przewodów co idą progiem od strony pasażera, słychać w nich takie dziwne "puknięcia" właściwie to jakby "strzelanie", a w podszybiu w tym miejscu co znajdują się przewody z zaworkami od climatronika coś syczy i to dość głośno.... czynnik raczej mi się skończył bo nie chłodzi klima, podpinałem kompa zero błędów....

Co tym razem dolega mojej a4?

Pomoże ktoś obeznany w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody idące progiem stukają? tam nic nie idzie progiem...

A co do syczenia w podszybiu to tak ma byc, maja syczeć po zgaszeniu auta przez jakaś chwile, to normalne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody idące progiem stukają? tam nic nie idzie progiem...

A co do syczenia w podszybiu to tak ma byc, maja syczeć po zgaszeniu auta przez jakaś chwile, to normalne:wink:

sa takie dwa czarne przewody, idą przynajmniej u mnie :wink: zaraz jak zaczyna sie listwa progowa z przodu od strony pasażera, i te "strzelanie" słychać tak zaraz za kołem do okolicy połowy drzwi pasażera

wcześniej tego syczenia w podszybiu osobiście na słyszałem, syczy jak silnik jest odpalony i chwile po zgaszeniu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niewiem co Ty masz tam za przewody, moze coś wpada w wibracje i uderza tam, kanał i obserwacja:wink:

a co do przeowdów od klimy wczesniej tego nie było bo była zima, ale to wszystko jest OK:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niewiem co Ty masz tam za przewody, moze coś wpada w wibracje i uderza tam, kanał i obserwacja:wink:

a co do przeowdów od klimy wczesniej tego nie było bo była zima, ale to wszystko jest OK:wink:

po pracy postaram sie zrobic zdjecie to wtedy bedzie moze jasniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie piszesz przypadkiem o przewodach paliwowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może koledze chodzi o przewód oparów z filtra węglowego bo gdzieś tam pod spodem się znajduje a cyka chyba ten zaworek na filtrze i może się jakoś to przenosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację, pamiętam jak w ibizie tak miałem jak zaworek na filtrze cykał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłęm dzis u mechaniora i właśnie mówił mi o tym zaworku i podobno to jest winowajca, wiecie może jak to dokładnie sie nazywa to bym:facepalm: zakupił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór elektromagnetyczny zbiornika z węglem aktywnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...