Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają elektryczne szyby


Jarko1988

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest w tym że kiedyś wywaliło mi bezpiecznik od lewego długiego a za tym nagle przestały działać elektryczne przednie szyby i podświetlanie przycisków. Szyby odsuwają się jedynie za pomocą kluczyka kiedy się długo przytrzyma przycisk od otwierania... wczoraj czyściłem centralkę w bagażniku i sprawdzałem bezpieczniki i nic... Na silniki tak jakby nie dochodzi prąd ponieważ na żadnym pinie w kostce od kierowcy nie ma napięcia (no chyba że tam nie powinno być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy o a4? napisz coś wiecej czy masz 2 x el. szyby czy 4x? polif czy przedlift? jak masz polift to sprawdź zieloną kostkę w nogach kierowcy tam masz bodajże 5 cienkich przewodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 z 97r, teraz już wiem że wszystko się stało przez zwarcie w światełku które jest po prawej stronie na słupku z tyłu. Jak podałem napięcie do tej kostki co jest koło nóg kierowcy i pojawiło się podświetlanie przycisków to chodziło odsuwanie i zasuwanie ale nie było opcji samodomykania po lekkim kliknieciu guzika jedynie było otwieranie.

Kolejna rzecz którą mi się dziś udało znaleźć Czarna duża wtyczka (B) Pin 9 gdy podaje do niego prąd wszystko chodzi jak trzeba tylko że chyba wszystko działa cały czas czy kluczyk jest w stacyjce czy go nie ma. Wygląda na to że pompka albo nie podaje prądu albo zimne luty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...