Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Urwana śruba


stecik

Rekomendowane odpowiedzi

Urwała mi się sruba mocują sanki do podwozia. http://www.allegro.pl/item397345085_audi_a4_sanki_zawieszenie.html

Poszukuje pilnie srub (komplet 4 sztuki). W centralnym magazynie w Poznaniu nie maja i muszą ściągnąć z Niemiec. Czas oczekiwania do 2 tygodni, a ja mam za chwili wyjazd na urlop.

Moze ktoś ma dostęp aby skrócić czas oczekiwania. Podaje kod: N90981302. Rozmiar: 12x1,5x130x100.

Pomocy !

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzwoń/jedz do dobrego sklepu metalowego poproś śrubę klasy 10.8 ewentalnie jak by nie mieli to 8.8 oczywiście o wymiarach które podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzwoń/jedz do dobrego sklepu metalowego poproś śrubę klasy 10.8 ewentalnie jak by nie mieli to 8.8 oczywiście o wymiarach które podałeś.

Nie musi byc orginał ? Nie chcialbym aby znów mi sruba pekła jak goscio mi zle dobierze klasę.

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jest jedna sztuka :)

Dzięki potzrebuje 4 sztuki, bo pozostale przy wykrecaniu sie uszkodziły.

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fabryczne to max. są kl. 10.9 ale jak zastosujesz 8.8 też będzie OK i po urlopie sobie zminisz na ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fabryczne to max. są kl. 10.9 ale jak zastosujesz 8.8 też będzie OK i po urlopie sobie zminisz na ori.

Gdzie takią srubę mozna kupic w Wawie ? Obdzwoniłem już połowe sklepów i nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoń po serwisach AUDI w kraju.Na pewno coś się znajdzie.W krakowie mają w AUTO SPECJALU.Może uzbierasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj śruby wg: norma DIN 960 - M12 x 1.5 x 130 to powinno być identyczne jak ori (jest klasy 10.9 ocynkowana i dł. cz. walcowej ok. 100mm)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 09:19 _________________________________________________

Zobacz w serwisach SKODY, albo jedz gdzieś na szrot po używki.

Prędzej szukałbym w Seacie ponieważ Skoda VW Audi i porsche należą do Kulczyka a Seat nie, więc może mają inne magazyny części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...