Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi pasażera się nie zamykają....


kox_nwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wieczorem gdy wyjmowałem zakupy od strony pasażera z przodu, zauważyłem że zapaliły się i zgasły lampki podświetlenia drzwi.

Postanowiłem zabrać się za to dziś.

-Sprawdziłem złącze w słupku, wszystko ok.

-Wymiana żarówek w lampkach też nic nie dała.

-Zdjąłem boczek. Wszystkie kable na swoich miejscach. Wyjąłem i włożyłem ponownie każdy styk.

-Dodatkowo odkryłem że drzwi pasażera się nie zamykają !!! (jedynie mechanicznie przez dziurkę w drzwiach)

-Nie podświetla się też przycisk odsuwania szyb na podłokietniku pasażera.

-Szyba pasażera otwiera się i zamyka zarówno z przycisku kierowcy jak i pasażera

-Kontrolka otwartych drzwi na komputerze działa, pokazuje że są otwarte/zamknięte gdy się je otworzy.

Co mogę jeszcze zrobić? Czy muszę wymieniać zamek? Pomocy!

---------- Post dopisany 21-05-2013 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 10:14 ----------

Podpowie ktoś coś? Problem nadal aktualny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz VAGa i sprawdz bledy. powinien byc blad czujnika zamknietych drzwi chyba, zapewne czeka Cie rozbieranie zespolu zamka. bylo o tym na forum w przypadku drzwi kierowcy chyba

ewentualnie poprostu padl silniczek silownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zamek w drzwiach pasażera?

Sprawdź czy nie połamały się przewody w gumowej przelotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable w przegubie są całe. Co do tego siłownika to chyba jednak nie to, bo czemu zniknelo podswietlenie drzwi i przycisku szyby?

Odkrylem tez ze gdy zamykam drzwi z pilota to nie mryga awaryjnymi. A jak otwieram to mryga. Dioda w drzwiach kierowcy pali sie ciagle po zamknieciu i dopiero po jakims czasie zaczyna mrugac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzic przejscia na kablach kolego napewno zlamane masz dwa albo jeden z cienkich kabelkow i dlatego ci nie dziala podswietlenie i nie zamyka. sprawdz dobrze przejscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze trudny jest tam dostęp, będę musiał drzwi ściągnąć.. no ale dobra, jutro sie zabiore za to i dam znać co się narobiło.

---------- Post dopisany 04-06-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 09:20 ----------

Kostka w nadwoziu do wymiany. Kable zaśniedziały i się pokruszyły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...