Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strzelanie po wymianie kpl.wachaczy?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Moze odrazu bez zbednego gadania opisze problem. Jestem po wymianie calego zestawu przednich wachaczy oraz zostal zalozony nowy gwint ap , po calej tej operacji od czasu do czasu podczas ruszania slychac takie

nie tyle co pukanie ale taki strzelanie (glos taki jak by cos przeskakiwalo ) wczesniej takiego objawu nie bylo , wiem ze nie zbyt dokladnie to opisalem ale moze ktos bedzie wiedzial i poratuje . Aha dodam jeszcze ze gumy nie zostaly wymienione poniez na tam ta chwile ich nie mialem ..,,

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej było dobrze to znaczy że coś źle poskładane. Wjedź na kanał i posprawdzaj wszystko dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie najwyższych lotow chyba.... poza tym, sruby wachaczy i ogolnie zawieszenia dokrecone na aucie ktore stalo juz na kołach bez zadnych podparc lewarkow itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze pewnie nic do tego nie mają, MS są dobrej jakości. Zmieniłeś znacząco wysokość auta wstawiając ten nowy gwint ?? jeśli tak to przyjrzyj się wewnętrznym przegubom.

Jeśli jeździłeś na zawieszeniu blisko serii to półosie teraz pracują pod kątem. Miałem to samo, przy ruszaniu strzał i nie raz przy hamowaniu. W wewnętrznych przegubach był spalony na twardą smołę smar... Po wyczyszczeniu i nasmarowaniu problem ustał. To samo robiłem w aucie kumpla, ten sam problem i po zabiegu ten sam efekt...cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczmar kolego pewnie masz racje , wielki szacun bo sam bym nie doszedl , tak bawilem sie troche gwintem gora/gleba =) i wsumie zaczelo tak strzelac po zmianie wysokosci , wielki szacun i dzieki !! Pozdro

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze magiel sie tak zachowuje:facepalm:

Magiel? Nie strasz człowieku... Może ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moj znajomy tak mial ze mu cos strzelalo przy ruszaniu i przy hamowaniu,wymienil wszystkie wahacze i d*pa dalej to samo az ktos mu powiedzial o maglu.dal do regeneracji i stukanie zniklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi wyobrazic sobie co moze strzelac w maglownicy przy hamowaniu i ruszaniu. Zawsze myslalem ze maglownice sie diagnozuje szybko ruszajac kierownica prawo lewo i jak nie stuka to jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...