Skocz do zawartości
IGNOROWANY

złączka do sprawdzenia szczelnosci klimatyzacji


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam takie pytanie chcialbym sprawdzic sobie szczelnosc klimatyzacji kompresorem lecz niemam tej złączki co sie wpina w uklad klimy czy moze mi ktos podac link gdzie takie cos mozna kupic lub jak sie to fachowo nazywa ?

czy wpompowanie w uklad powietrza jest prawidlowe czy niezalecane ?

z gory dziekuje ipozdrawiam

szukajac zlaczki znalazlem na allegro takie cos co o tym sadzicie ?

ZESTAW SERWISOWY DO KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ R134

ZESTAW SERWISOWY DO KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ R134 (3256809595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

halo, nikt nic nie powie na ten temat ?

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 17:17 ----------

halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężarką nie dasz odpowiedniego cisnienia. Max do 8 góra 10 atmosfer nabijesz. Jak klima działa to cisnienie w układzie dochodzi do 30 atmosfer jak nie wiecej.

Poszukaj zakładu który nabije ci azotem i dobije do 30 atmosfer. najłatwiej i cena niewygórowana bo u mnie takie sprawdzenie szczelnosci układu kosztuje 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej kup cos takiego TESTER NAPEŁNIANIA MIERNIK KLIMATYZACJI MANOMETRY (3268159624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Masz wpinki na niskie i wysokie cisnienie i do tego manometry. Powietrzem nie sprawdza sie szczelnosci bo jest wilgotne i moze skroplic sie w ukladzie a konsekwencje beda kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...