Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZGASŁ PODCZAS JAZDY -Układ rozgrzewania świec żarowych?


Sublime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy i koleżanki,

Przed chwilą zgasł mi samochód (o tyle dobrze, że blisko domu) i zaczeła mrugać kontorolka UKŁAD ROZGRZEWANIA ŚWIEC ŻAROWYCH (taka żółta spirala). Chwile przed sgaśnięciem odczułem lekkie szarpnięcie, jakby się zadławił. Zgasł. Spróbowałem go odpalić-zapalił na kilka sekund, ale znów zgasł i zaczęła migać ta sama kontrolka. Spróbowałem kilkukrotnie, ale kręci, kręci i nie chce odpalić. Kontrolka pojawia się tylko na chwilę podczas włożenia kluczyna do stacyjki i po chwili gaśnie,już nie mruga. Spotkał się ktoś z tym? Z góry dzięki za wszelkie info. Kurcze tyle lat bezawaryjnej jazdy a tu nagle taki klops...

Czekam na wszelkie opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super jakbyś podał czym to jezdzisz, moja kula nie działa :-)

Gesendet von meinem LT28h mit Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł jeden wtrysk. Bryka już stoi w w AutoVivie. Mają wymienić komplet. Mowa oczywiście o wspomnianej wyżej "akcji serwisowej" wadliwych wtrysków. Swoją drogą 11,000 zł za wymianę poza "taką akcją" w serwisie to kwota niebagatelna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 2.0 tdi 170km pd to chyba najgorszy silnik od audi, mam znajomego ma ten silnik w a3 sportback, co parę miesięcy jakieś problemy, wtryski już wymienione ale i tak są jakieś problemy. Na niemieckich forach dużo się pisze i odradza tego silnika.

Janusz

Gesendet von meinem LT28h mit Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...