Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to byłby specjalne odciski butów :wink: żeby było widać że oryginalne :decayed:

Mogę załączyć foty ? Filmik ? :grin:

wysłane z one v :)

Opublikowano

nie :decayed:

...(bo zrobie to co mnie ten billboard namawial na wjezdzie do bielska :decayed:)

Opublikowano
  • Autor

jak to mówią na podbeskidziu.......spoczko :grin:

Opublikowano

Coś słyszałem na mieście o nowym modzie ale na żywo jeszcze nie widziałem. Gratki nowego oświetlenia!:kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:dzięki :decayed:...no coś tam widać teraz :wink::decayed:

Opublikowano
:hi:dzięki :decayed:...no coś tam widać teraz :wink::decayed:

oj Artur, przechwalasz się:wink: ale chyba ja tez się skuszę,.

tylko u mnie kosztów mniej i roboty też,.

Opublikowano
  • Autor
:hi:dzięki :decayed:...no coś tam widać teraz :wink::decayed:

oj Artur, przechwalasz się:wink: ale chyba ja tez się skuszę,.

tylko u mnie kosztów mniej i roboty też,.

No po tajności całkowicie......nic sie nie zastanawiaj ....:wink:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 23:00 ----------

będzie przymiarka :wink:

si9o.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

Opublikowano
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

Opublikowano
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

:facepalm:

A ja szukam w dobrym dukacie :doh:

Opublikowano
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

:facepalm:

A ja szukam w dobrym dukacie :doh:

To sobie z kartonu wytnij, będziesz mieć po taniości :decayed:

Opublikowano
  • Autor
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

Do przymiarki mu wziąłem :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

:facepalm:

A ja szukam w dobrym dukacie :doh:

To sobie z kartonu wytnij, będziesz mieć po taniości :decayed:

Z kartonu to tylko taki "tjuning"

cardboard_tuning.jpg

Napisałem raczej w odniesieniu do pewnego zakupu a nie taniego szajsu z hiperdurmegaaludrutu :doh: Już nie raz wpakowałem się w bagno z niewiadomego pochodzenia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

Śruby...hmmm...o sklep pytaj Hammera..w Bielsku jak pamiętam....

Te z fotki to 15mm...można zawsze je przetoczyć :wink:

wysłane z one v :)

Opublikowano
10mm?? Masz takie rzeczy do pochytania ze śrubami?? Może być na PW

siemian robił jesienne wietrzenie magazynów :grin:

:facepalm:

A ja szukam w dobrym dukacie :doh:

To sobie z kartonu wytnij, będziesz mieć po taniości :decayed:

Z kartonu to tylko taki "tjuning"

http://i725.photobucket.com/albums/ww253/TomD0181/cardboard_tuning.jpg

Napisałem raczej w odniesieniu do pewnego zakupu a nie taniego szajsu z hiperdurmegaaludrutu :doh: Już nie raz wpakowałem się w bagno z niewiadomego pochodzenia :facepalm:

no i sam sobie odpowiedziałeś... to zdecyduj się albo jedno albo drugie. Znamy już takich na forum co oszczędzali i kupowali 'okazje"... Mnie niestety na oszczędzanie nie stać. Wole kupić raz coś porządnego drożej niż szajs taniej...

Hammerek Ci dobrze napisał... chcesz tanio zrób sobie z kartonu...

Jeszcze rozumiem jakbyś chciał przyoszczędzić na dyndających świecących pluszowych kostkach do gry wieszanych na lusterko ale dystnase... chłopie to jest bezpośrednio z Twoim bezpieczeństwem związane...

Opublikowano

Ale pany ja nie napisałem że chcę oszczędzać :doh: Chyba źle mnie zrozumieliście

Opublikowano
  • Autor

Spoko luz.. nie stresuj sie ;) ...

wysłane z one v :)

Opublikowano

Widzę experotwa spina 100% :decayed: zluzujcie zwieracze :grin:

Też szukam 15mm które weszłoby na piastę B5, bo już jedne mi się uciachały :facepalm:

Opublikowano
Widzę experotwa spina 100% :decayed: zluzujcie zwieracze :grin:

Też szukam 15mm które weszłoby na piastę B5, bo już jedne mi się uciachały :facepalm:

widać że też przykładasz dużą role do bezpieczeństwa... :facepalm::facepalm::facepalm: i Ty mi sie każesz luzować... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.