Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:
Ty sie obijasz... już z tydzień nie dzwoniłeś :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:
Ty sie obijasz... już z tydzień nie dzwoniłeś :polew:

niech twój wujek, ten kustosz się wpierw odezwie co tam nowego do muzeum przywieźli to wtedy pomyślimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***iście. Gwerty jak zawsze musi odjebac robote jak nalezy:shock3:. Ale powiedz mi czego nie zrobiles odrazu dokladki w kolorze :facepalm:

Bo by trzeba było go wtedy wokół calego malnąć...by to sie kupy trzymało :wink:....

siemian ..uprzedzam Cię /Twój teks...to takie powiedzenie :polew:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

no w koncu jakieś foto dałeś, choć miałem okazje zobaczyć już jak świecą to jeszcze raz graty kolejnego moda :thumbup1:

Dzięki :hi:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Arturoo :thumbup1::kox:

Teraz mi już tak łatwo z oczu nie znikniesz w nocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

efekt zaje......:decayed:

Między moimi lampami starymi ,a tymi od Grzegorza ....jest przepaść w ilości światła jaką mam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się sprawdzają na drodze Nie oślepiasz innych :wink:

Na razie wysokość sie ustawia po staremu....jak dobrze ustawisz to nie można ślepić :wink: .......

za to jak długimi trzeba ...pie$%o*?)ć to współczuję tym ,którzy dostali :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratki, soczewki jak w moich, z tym, że ja wybrałem d2s i też 4300k, musimy porównać jak świecą moje a jak Twoje, co do różnicy po zmianie na bixa..nie ma co porównywać, tak jak piszesz, przepaść:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parują lampy ?

..w pierszym dniu jeżdżenia deczko ale myślę ,że różnica temperatur przy zakładaniu mogła to spowodować...od tego czasu spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaja spryski ????

Toż to oczywista oczywistość :wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

w poniedziałek prawdopodobnie jadę do Mikołowa,także tego :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parują lampy ?

Ja swoje sam kleiłem i też na początku zaparowały, później przestało, teraz nawet w ulewny dzień nie ma na nich wogóle pary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parują lampy ?

Ja swoje sam kleiłem i też na początku zaparowały, później przestało, teraz nawet w ulewny dzień nie ma na nich wogóle pary :wink:

Ja taki zdolny nie jestem.....:wink:...

---------- Post dopisany at 01:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Graty Ksenonu :thumbup1::thumbup1::kox:

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...