Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robie w Łaziskach to trzeba sie ustawic :wink:

Opublikowano

jak wyjeżdżałem do chaty stał na moniuszki srebrny avant b6 na ramkach klubowych :naughty:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Robie w Łaziskach to trzeba sie ustawic :wink:

spoko biore lapka ze sobą także łącza bedą :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

by chłopa udusiło :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 03:39 ----------

Rezanka żadnego nie było od kilku dni ale wczoraj za to wpadł nowy aku bo stary odszedł do "krainy wiecznych łowów"...jak to pisywali autorzy książek przygodowych z indiańskimi bohaterami :decayed:...w końcu motor na dzień dobry kręci jak trzeba bo od dobrych kilku dni to startował jakby chciał ,a nie mógł :wink:

jaka baterie kupiłes, dokąłdnie jaki model, rozmiar i moc???

Duracel AAA,ok 6cm, na większą narazie nie było floty :decayed::decayed::decayed:

o taką:

bateria-duracell-aaa-lr03.jpg

Opublikowano
  • Autor

siemian to była warta.....duracel'ki są za drogie do starego padła :decayed:

Opublikowano

Artur poważnie pytam jaka baterie kupiłeś, ???

Opublikowano

jakiej dlugosci masz pióra wycieraczek z przodu i jaiego modelu szukać pod te ramiona z b5fl??

Opublikowano

tak jeśli zamówisz sobie piórka, to z passata b5fl:wink: wiem, bo też mam takie:smiley:

Opublikowano

Kurde tak czytam i czytam i chyba jak będę chciał zmienić heble to nie u siemiana bo też mi będzie tak wątek spamował :polew::polew:

PS. Fajna furmanka :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi::wink:
Opublikowano

Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Opublikowano

Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed::decayed:

Opublikowano
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

Opublikowano
  • Autor
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

:facepalm::polew::polew::polew:

Tyś sie synek tacie udał :grin::grin::grin::grin:

Arturoo, też zjadasz pizzę familijną z wołowinką w 3 minuty tak jak siemian? :decayed::decayed:

takie czasówki tylko Maro wykręca :wink::decayed:

Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

i Ty ???przeciwko mnie:thumbdown:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

Opublikowano
  • Autor
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

:doh:

nic tu nie napiszę ....bo byś po przeczytaniu sprzedał ałdi i kupił peżota :grin:

Opublikowano
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

:doh:

nic tu nie napiszę ....bo byś po przeczytaniu sprzedał ałdi i kupił peżota :grin:

Jak wysłać paczkę pocztą polską? - pytamy.pl :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

:doh:

nic tu nie napiszę ....bo byś po przeczytaniu sprzedał ałdi i kupił peżota :grin:

Jak wysłać paczkę pocztą polską? - pytamy.pl :polew::polew::polew::polew:

:doh::doh:

Opublikowano
  • Autor
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

:doh:

nic tu nie napiszę ....bo byś po przeczytaniu sprzedał ałdi i kupił peżota :grin:

Jak wysłać paczkę pocztą polską? - pytamy.pl :polew::polew::polew::polew:

problem w tym ,że paczka waży ...........:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Siemian i Artur są jak bracia :grin: są siebie warci :grin::grin::grin:

Z jednego miotu... :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Dev ty go gon ,ta zaraza jeszcze nie przyjechała po te heble :wink:

:doh:

nic tu nie napiszę ....bo byś po przeczytaniu sprzedał ałdi i kupił peżota :grin:

Jak wysłać paczkę pocztą polską? - pytamy.pl :polew::polew::polew::polew:

problem w tym ,że paczka waży ...........:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Brak przyczepki :wink::grin: a średnio mi pasuje za***rdalać z buta do Jastrzębia z paczką :wink: a Arturek i tak ma syf w autku :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

avanta masz w garażu cycu :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.