Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:whistling:

DEV coś tak czuje że z tym panem będziesz miał przerąbane :grin::grin: jak znam życie i ujka to na tym kompleciku się nie skończy :polew::polew:

Opublikowano

Zawsze pare groszy zostanie w kieszeni :decayed:

Opublikowano
Zawsze pare groszy zostanie w kieszeni :decayed:
u jednych przybędzie... u innych ubędzie :cry::cry::cry:

:decayed:

Opublikowano

Eeee tam, wszystko poszlo po kosztach

Dostal jeszcze przednie i tylne klocki za free

Opublikowano
Zawsze pare groszy zostanie w kieszeni :decayed:
u jednych przybędzie... u innych ubędzie :cry::cry::cry:

Arturoo już się bój jak ci Marecki esa jebnie :grin: to ci szczęka opadnie :polew: jak mie napisoł sms-a to się tydzień pamiętałem :decayed::facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Mi jeszcze nie wysyłał .....bo ma nowego fona i mu go szkoda....se myślę ,że tylko dlatego nie wysłał jeszcze :polew:

Klocki jeszcze nie rozpakowane..aż wstyd........dev przeglądał pewnie kalendarz klubowy i dlatego ......tak przypuszczam...gratisy wysyłał :decayed:

Opublikowano

po smsie do Pepoża iphonik się spalił... pierdziele nie będe ryzykował. Szkoda mi drugiego telefonu... Potem pójde do serwisu i powiedzą mi że telefon padł od pola magnetycznego albo został napromieniowany :decayed::grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hehe :decayed:

---------- Post dopisany 09-08-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 11:44 ----------

jako ,że od dobrych "kilku" dni nie mogłem poskładać gratów do kupy...w końcu się zmobilizowałem i to uczyniłem.....

do autka wpadły nowe przewody

lso0.jpg

a skoro przewody to i w końcu nowy zestawik na tył ..........:decayed:...........300mm z S4 B6/7...

teraz jest tak ...

u9zk.jpg

a było... 269 mm

sy27.jpg

przewody na tył zostały dzięki pomysłowi Dev'a ( :notworthy::yeah:) zmodyfikowane...i zamiast 4 są tylko 2

5nr3.jpg

1t4s.jpg

9cyb.jpg

69fx.jpg

69fx.jpg

a tu przodzik :naughty:...

qgzv.jpg

qigv.jpg

za pomoc w dostaniu tego zestawu, nowo zwymiarowanych śrub i dystansów...(już nauczony doświadczeniem :grin:) dziękuję Markowi (siemian) :decayed::notworthy::notworthy::drunk::hi:

za logistyczne ogarnięcie tego moda/zainstalowanie gratów na autku dziękuję Wojtkowi (wojtekce) :decayed::notworthy::notworthy::drunk::hi:

za pomysł :kox:, godziny spędzone na gorącej linii ,nowe klocuszki P/T (gratisowe :kox::kox::kox::kox::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:), które dziś od razu wpadły na P i T :decayed:...........dziękuję Tomkowi (devastation) :notworthy::notworthy::drunk::hi:

jak się graty podocierają to opiszę odczucia.....................

kilka dni pośmigam i zobaczymy co to wszystko będzie warte :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

W koncu zrobiles cos sensownego w tym roku. ...

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
W koncu zrobiles cos sensownego w tym roku. ...

:polew::polew::polew:

:decayed:......hehe ...:decayed:

Opublikowano

Aaaaaa.... zapomnialem, mam jeszcze 330mm. ... :decayed:

20130612_132447_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

ni ..uja :grin:

rozwiercał zwrotnic tylnych pod śruby 12'tki ...nie będę....przemyślałem to sobie.....to już będzie bez sensu

tam może żyje 150 kuni :wink:

to co jest .......jak się dotrze powinno spokojnie dawać po mieście sobie radę :decayed:

---------- Post dopisany 10-08-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 23:56 ----------

Aaaaaa.... zapomnialem, mam jeszcze 330mm. ... :decayed:

http://s24.postimg.org/eqm08gixt/20130612_132447_1.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

:facepalm:

:decayed:

Opublikowano

A to na przód. ...... :whistling:

20130615_122325_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

co to ?? :facepalm::grin:

Opublikowano

345mm na 4-tloczkowym Brembo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jest w Tiguanie teraz ??

Opublikowano

Jo, taki jest przod, tyl od passata R36

Opublikowano
  • Autor

cosik całkiem niespotykanego ..........:kox:..........czadowe......:thumbup1:

Opublikowano

Moj patent, dwa inne Tigi tez "chodzą" na takim samym set-upie

I jeden passat 2.0T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.