Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
e no curva... DEV... nie obrażaj mnie, ja mam tylko rok młodsze auto od niego, ao żółte się nie staram...fakt faktem przez zimę zmieniłem blache zprzodu na nową, ale to wina drzewa na drodze...:whistling::decayed:

no to masz jeszcze rok czasu :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

:facepalm:

Opublikowano

czyste aczkolwike zmaraszone luloki:facepalm::polew:

Opublikowano

Artur weszli dziś na ciebie choćby im żal było:wink:

Opublikowano
  • Autor

W końcu smerfny kolorek jest :kox: .......więc ataki właścicieli innych kolorków mniej lub bardziej błyszczących będą na pożądku dziennym :wink::decayed:

Opublikowano

jaka jest moc samochodu? 300-400 PS?

zakładając takie hamulce musi być nieźle pokopane pod maską

Opublikowano
jaka jest moc samochodu? 300-400 PS?

zakładając takie hamulce musi być nieźle pokopane pod maską

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew:

pokopane to może i jest ale to nie znaczy że to jedzie :polew:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

aczkolwiek tak rozumując to ja mam chyba z 1500 koni :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Gdybyś sie przejechał to byś zrozumiał dlaczego nie mam nakapane jeżdżąc na serii ;)

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Większy hebelek do cywilnej jazdy też jest dobrym rozwiązaniem ;)

Opublikowano

Bardzo dobrym

Opublikowano
  • Autor

O tym sie można przekonać jadąc autem ,które jednak zwalnia inaczej niż seria.

Opublikowano

Eleganckie przewody do hebelkow:whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Przewody będą ;)

Opublikowano

WIdzialem je dzisiaj:wink:

Opublikowano
WIdzialem je dzisiaj:wink:

Wiem wiem, podobno trzymałes rolke aluminiowej folii kuchenej jak Dev owijal nią przewody dla Artura :decayed::wink: Pierwsza warstwa podobno jest z papieru toaletowego ;-P Dev twierdzi ze nic lepszego nie warto wkładać do tego Arturowego złomu :wink:

Opublikowano
WIdzialem je dzisiaj:wink:

Wiem wiem, podobno trzymałes rolke aluminiowej folii kuchenej jak Dev owijal nią przewody dla Artura :decayed::wink: Pierwsza warstwa podobno jest z papieru toaletowego ;-P Dev twierdzi ze nic lepszego nie warto wkładać do tego Arturowego złomu :wink:

:facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
WIdzialem je dzisiaj:wink:

Wiem wiem, podobno trzymałes rolke aluminiowej folii kuchenej jak Dev owijal niąprzewody dla Artura :decayed::wink: Pierwsza warstwa podobno jest z papieru toaletowego ;-P Dev twierdzi ze nic lepszego nie warto wkładać do tego Arturowego złomu :wink:

Skoro to samo siedzi u Ciebie i jesteś zadowolony to .....................mnie nic mocniejszego na pewno sie nie przyda :decayed:

Opublikowano

Fakt, Bieniek widział dzisiaj Arturowe przewody.

Kolor: ciorne jak lis :grin:

20130715_183229.jpg

Opublikowano

fajne autko niee raz mijane na drodze:)

Opublikowano
  • Autor
fajne autko niee raz mijane na drodze:)

:hi:dzięki :decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Fakt, Bieniek widział dzisiaj Arturowe przewody.

Kolor: ciorne jak lis :grin:

http://s23.postimg.org/j6s1fxtpz/20130715_183229.jpg

skoro powiedziałeś ,że jak sam koloru oplotu nie wybiore to Ty mi wybierzesz.................. różowe....to się nie dziw ,że wybrałem pierwsze z brzegu...czarne :grin::grin:

Opublikowano

Mozna bylo dac czerwone, Bieniek takie wybrał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.