Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

do drogiego auta rozumiem....ale do starego piernika b5....to byłaby lekka przesada...tym bardziej ,że to(same zaciski !!) pewnie kosztuje tyle co mój komplet P/T :whistling:

Opublikowano

Jeden nowy zacisk kosztuje ok 2300 zl.

Bez znaczenia czy 320mm czy 345mm

Opublikowano

No czyli nie dość ze jeden zacisk jest droższy od całego Arturowego zestawu P/T to jeszcze 3 krotnie przewyższa wartość auta...

...sorry... 4 krotnie bo liczyliśmy to na zatankowanym baku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak .....tak.....:polew: .....wartości b5 nie zmienia się tak...... jak wartości b7 ....:decayed:

Opublikowano

Artur a Ty nie na Złombolu? Nie wiem za bardzo co to jest ale tak mi się z Twoim autkiem skojarzyło :decayed:

Opublikowano

zacytuje pewnego wieszcza: "bulgocze jak V8"

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
siemian... Artur mi się chwalił że mu nowy wydech załatwiłeś :decayed:

Wiejski tuning - dętka na wydechu - Sadistic.pl

:polew::polew::polew:.......dobrze ,że nie dałem się skusić bo by sam ze mnie miał polewę dodatkową :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Zacne hebelki :naughty:

:hi::wink:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Artur a Ty nie na Złombolu? Nie wiem za bardzo co to jest ale tak mi się z Twoim autkiem skojarzyło :decayed:

nie.....nie mogę być na wszystkich imprezach , na które mnie zapraszają :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

Opublikowano
  • Autor
Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

w końcu nie będziesz się bał ,że za Tobą jadę :wink::decayed: i mogę nie wyhamować :wink::decayed:

Opublikowano

:grin:

Ujek ty te autko na złom szykujesz ,że tyle żelastwa tam pakujesz :grin::grin: Graty hebli :kox:

w końcu nie będziesz się bał ,że za Tobą jadę :wink::decayed: i mogę nie wyhamować :wink::decayed:

:grin::grin:

Opublikowano

mod super ;)

Teraz kolej na koniki :kox:

Opublikowano

artur pokaż foty jak to na aucie wygląda,.

aaaaa no i o konikach nie wspomnę,.

Opublikowano

A wygląda :naughty::kox: teraz był u mnie :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

w końcu jeden gość nie będzie przechodząc obok auta zadawał mi kolejny raz pytania ,czy mam bębny z tyłu bo tarcz nie widzi ......:decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

mod super ;)

Teraz kolej na koniki :kox:

tych się boję ....i i ch nie ogarniam ,a co dopiero jakby ich było więcej :wink::decayed:

Opublikowano

Dość się już pojeżdziłeś :grin: dzwoń do Deva i teraz 330 :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano
Dość się już pojeżdziłeś :grin: dzwoń do Deva i teraz 330 :wink::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

patrzcie wyrabia sie :decayed: no to czekam na telefon od Pepoża z pytaniem o 20' koła :decayed::decayed::decayed:

niech zacytuje: "Dość się już pojeżdziłeś"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.