Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina: ładne te heble
mozesz mieć takie same wystarczy jedno PW do mnie :decayed::wink:

mój ostatnio lubi być wożony :naughty:

poza tym 2,5 się nie rozpędza :grin:

Opublikowano
:slina: ładne te heble
mozesz mieć takie same wystarczy jedno PW do mnie :decayed::wink:

poza tym 2,5 się nie rozpędza :grin:

co nie znaczy że ma też nie hamować :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ty się śmiej a on chyba dostał wpier.... bo się nie odzywa...

pewnie Kasia ma jakieś ukryte konto na forum :decayed::decayed::decayed:

Pewnie ręce mu połamała...:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

... przecież i tak ma dwie lewe to do niczego się nie nadają :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
no co za durna parowa....wrzucić moją fotke w stroju roboczym z piwkiem w ręce...

no cóż Kasia będzie musiała się dowiedzieć że jednak jak jezdziłes sobie z Pepożem po Polsce odwiedzać znajomych bo ci się nudziło to nie jechałeś ze mną po auto bo nie wypadało Ci odmówić... :decayed::decayed::decayed::decayed:

.............................

hehe :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

.............

Ty się śmiej a on chyba dostał wpier.... bo się nie odzywa...

pewnie Kasia ma jakieś ukryte konto na forum :decayed::decayed::decayed:

Pewnie ręce mu połamała...:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

... przecież i tak ma dwie lewe to do niczego się nie nadają :grin::grin::grin::grin:

te la'parówa......w pracy jestem ,nie mogę pisać cały czas......a tu przychodzą nawalone takie cuda :facepalm:, że słów brakuje

Opublikowano

czerwona finka i przypomina mi się Bukowina :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: ....już wiesz czemu miał takiego banana na twarzy :grin:
Opublikowano

a mieliście sok mandarynkowy do tego? :naughty:

Opublikowano

własnie Artur do mnie dzwonił że auto go zawstydziło... Ono w przeciwieństwie do niego MA jaja...

Artur się tak wkurzył że pojechał na kastracje... tzn. na prostowanie kół... jaj już nie będzie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak stara baba na targu :facepalm::grin:

Ale fakt alu wyglądały za***iście :shock3: jak je kulneli na wyważarce .

Opublikowano

mam nadzieje że wypowiedz:

Jak stara baba na targu :facepalm::grin:

nie tyczyła się wypowiedzi:

...w przeciwieństwie do niego MA jaja...

Zresztą co ja się będe wtrącał... To Artura sprawa z kim i jak się bawi... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew: :polew::polew::polew: :polew::polew::polew: :polew::polew::polew: :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Ty jesteś jednak parówa :laughing2::sesese:

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 10:17 ----------

z dzisiejszej przymiarki :wink:

269

vs

300

rxzz.jpg

teraz czekam na dystanse pod jarzma i nowe przewody w oplocie na przód i tył w zmienionej długości :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

on ma z tyłu większe hample niż ja z przodu...:facepalm::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

czekam na przewody..

...reszta gratów już jest...siemian jak zwykle musi podziękowanie dostać :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

on ma z tyłu większe hample niż ja z przodu...:facepalm::grin::decayed:

jeszcze nie :wink: ...ale.............

to kwestia dni :decayed:

Opublikowano

to jak pojedziemy kiedyś na SGL abo na SK to pier**lę nie jadę za Tobą:whistling::grin:

:decayed::decayed:

Opublikowano

pasy zapniesz i dasz radę:grin:

Opublikowano
  • Autor

luz :wink::decayed:

jak dostanę paczuszkę od dev'a to i w nocy do kanału wpadnę by to zakładać :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

We wtorek wysle Ci przewodu bo dopiero beda oslonki do zaciskow

Aaaaa i mam dla Ciebie jeszcze kl8cki S4 uzywka ale jest jeszcze 80%

Opublikowano
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin: ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

tył ,czy przód ??

bo przód przez słaby tył się już też kończy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.