Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja klekotem jeżdżę :grin:...,a Bieniek wyścigówką :wink::decayed:...do mojego wystarczą takie :wink:

Opublikowano
Mozna bylo dac czerwone, Bieniek takie wybrał.

Bieniek takie wybrał bo ja takie mam, a on chce być taki jak ja :grin::grin::grin::grin:

Zresztą wszystko zgapia... nawet dzień urodzenia zgapił. Pewnie pomyślal.. no Siemian sie urodził to na mnie też pora :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Mozna bylo dac czerwone, Bieniek takie wybrał.

Bieniek takie wybrał bo ja takie mam, a on chce być taki jak ja :grin::grin::grin::grin:

Zresztą wszystko zgapia... nawet dzień urodzenia zgapił. Pewnie pomyślal.. no Siemian sie urodził to na mnie też pora :polew::polew::polew:

:polew::polew: :polew: siemian ty to jednak czubek :grin:

Opublikowano
Mozna bylo dac czerwone, Bieniek takie wybrał.

Jakie czerwone??????:doh:

Opublikowano

Qurrrr. .... fakt, srebrne. Poyebało mi sie...

Opublikowano
Qurrrr. .... fakt, srebrne. Poyebało mi sie...

do pieca i będą srebrne :polew::polew::polew::polew::polew: lubisz topione?? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Bieniek dzwon do Nosba niech wysyla pokrywy od glowicy.

20130716_092637.jpg

Opublikowano
Bieniek dzwon do Nosba niech wysyla pokrywy od glowicy.

http://s22.postimg.org/tfc251svx/20130716_092637.jpg

Juz dawno pomalowane proszkiem na srebno:wink:

Ewentualnie kiedy zmienimy kolorek.

Opublikowano

Widziałem Cie wczoraj w Jastrzębiu, na borynie pomykałem po 17 :decayed: fajnie się na drodze prezentuje :wink:

Opublikowano
Widziałem Cie wczoraj w Jastrzębiu, na borynie pomykałem po 17 :decayed: fajnie się na drodze prezentuje :wink:
...co trzeba przyznać...zayebisty ten kolor jest:wink::decayed:
Opublikowano
Widziałem Cie wczoraj w Jastrzębiu, na borynie pomykałem po 17 :decayed: fajnie się na drodze prezentuje :wink:
...co trzeba przyznać...zayebisty ten kolor jest:wink::decayed:

Ano jest jest.........najlepszy z gamy B5

Zaraz po czerwonym :polew::decayed:

Opublikowano

Smerf jest za***isty a jeszcze jak się ma okazie trochę przy nim pogrzebać :kox::wink: bardziej lubię te autko niż Artura :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

w koncu udało mi sie znalezc twoj wątek ale juz żałuje że tu zajrzałem.opis na 1 stronie ciekawy..auto fajne w porównianiu do właściciela bo to ciapa a poza tym 11 stron spamu który juz dawno powinien byc w koszu:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tu tego brakowało :doh:

ehh ....:polew:

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie zacisków, a dokładniej czy tył S4 99-01 jest taki sam jak S6 C5 i różni się tylko jarzmem ? Do tego drugiego zacisku na zwrotnice z S4 siada bez problemu tarcza z 269mm z S6 C5 ?

Opublikowano

1. Nie wiadomo

2. Trzeba dac dystans pomiedzy zwrotnice a jarzmo i dluzsze sruby.

Opublikowano
  • Autor

przewody :radocha: w oplocie już przyszły...(dzięki devastation :wink::thumbup:)...może uda mi sie je w sobotę wrzucić na autko...:eusathink:

Opublikowano
:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.