Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin: ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu :wink: w drodze

Opublikowano
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

po prostu czysty ściul...:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
tył ,czy przód ??

bo przód przez słaby tył się już też kończy :decayed:

Przod tez chcesz ?

Nie ma problemu mam tego od ....uja

Opublikowano
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta :decayed:

a tu zonk

Opublikowano
  • Autor
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

jasne.....nie porównuj b7 do b5 :decayed:

Opublikowano
czekam na przewody..

...reszta gratów już jest...siemian jak zwykle musi podziękowanie dostać :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

on ma z tyłu większe hample niż ja z przodu...:facepalm::grin::decayed:

jeszcze nie :wink: ...ale.............

to kwestia dni :decayed:

ojtam ojtam :polew::polew::polew::polew:

(nastepnym razem wieksza czcionka prosze :decayed:)

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin: ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu :wink: w drodze

jak nie ma autobusu w pobliżu to można spokojnie siedzieć :decayed:

Opublikowano

nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu :wink: w drodze

tak jak mówisz szału nie było :whistling:

wszystko opanowane:wink:

Opublikowano
  • Autor
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta :decayed:

a tu zonk

zonk?????????

.....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ??

ano widzisz....nie widziałeś :polew:

Opublikowano
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta :decayed:

a tu zonk

zonk?????????

.....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ??

ano widzisz....nie widziałeś :polew:

Arturowi podobno na przeglądzie zakwalifikowali ten pojazd jako "instrument perkusyjny" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
czekam na przewody..

...reszta gratów już jest...siemian jak zwykle musi podziękowanie dostać :facepalm::polew:

(nastepnym razem wieksza czcionka prosze :decayed:)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::decayed:

Opublikowano

nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu :wink: w drodze

tak jak mówisz szału nie było :whistling:

wszystko opanowane:wink:

tiaa...a te bojle na masce, to na pewno od gradu, a nie od słupków z pobocza??:whistling:

:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta :decayed:

a tu zonk

zonk?????????

.....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ??

ano widzisz....nie widziałeś :polew:

Arturowi podobno na przeglądzie zakwalifikowali ten pojazd jako "instrument perkusyjny" :decayed:

:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor
pasy zapniesz i dasz radę:grin:

tiaaa...i hercklekotów dostanę:whistling::grin:ostatnio jak jechałem za nim, to dusze na ramieniu miałem...:whistling::decayed:

ja też przecież z tego auta może w kazdej chwili coś odpaść... :decayed::decayed::decayed:

to ja myślałem ze On dba o stan techniczny auta :decayed:

a tu zonk

zonk?????????

.....Pane .....widziałeś drugiego takiego smerfa ze stukającymi tak głośno wałkami ??

ano widzisz....nie widziałeś :polew:

Arturowi podobno na przeglądzie zakwalifikowali ten pojazd jako "instrument perkusyjny" :decayed:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

Slyszalem ze stara sie o żółte blachy ....

Opublikowano
  • Autor

nie gadaj.....ja spokojnie jeżdżę....ucho ze mną jechał to wie ,że nie ma stresu :wink: w drodze

tak jak mówisz szału nie było :whistling:

wszystko opanowane:wink:

tiaa...a te bojle na masce, to na pewno od gradu, a nie od słupków z pobocza??:whistling:

:decayed::decayed:

od gradu :facepalm::wink:

Opublikowano
Slyszalem ze stara sie o żółte blachy ....

zółte blachy i zólte papiery. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Slyszalem ze stara sie o żółte blachy ....

nie wierz we wszystko co siemian przez telefon Ci mówi :grin:

Opublikowano

e no curva... DEV... nie obrażaj mnie, ja mam tylko rok młodsze auto od niego, ao żółte się nie staram...fakt faktem przez zimę zmieniłem blache zprzodu na nową, ale to wina drzewa na drodze...:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Slyszalem ze stara sie o żółte blachy ....

zółte blachy i zólte papiery. :decayed:

z perspektywy czasu.......................:whistling::naughty:............................ i nie boję się użyć określenia.................... pożycia z Tobą :kox::grin: ....................tak ...myślę ,że powinienem dostać bez problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.