Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

no macie auto artura:

3381808850

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew:

poeby!:decayed:

w końcu bixa wyrezałeś? zderzak ze spryskami dałeś ori czy rezany w stodole? daj w końcu jakieś foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu trochę czasu...na ogarnięcie zaległych fot :facepalm: ....a więc.........

tak było...

jcwu.jpg

3add.jpg

i po przełożeniu lamp (soczewki Q7 ,żarniki d4s ,przetwornice Koito) by Gwerty (podziękowania dla Grześka za ładne lampki:hi:)

w9rq.jpg

fsgw.jpg

...przed montowaniem zderzaka (trafił się ori ,kompletny do przemalowania ,ze zbiorniczkiem i pompkami)

h0zm.jpg

fszh.jpg

wloo.jpg

hban.jpg

hq97.jpg

ze zrzuconym starym ryjem...(tak wiem ...nie ma prawej kierownicy....gdzieś zniknęła :whistling:)

dmnt.jpg

gavl.jpg

i zderzaczek na aucie

mdbi.jpg

0cj1.jpg

6te0.jpg

6z0z.jpg

8kj9.jpg

5tju.jpg

dzięki Polko_V za pomoc przy wrzuceniu i spasowaniu zderzaka :hi:

jestem mega zadowolony ...gdyby ktoś się wahał to nie ma sensu zwlekać.....teraz faktycznie widać :banan:gdzie się jedzie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie różnią d2s od d4s ??? inaczej swieca czy tylko sposób montażu i rodzaju przetwornic, jaka barwę żarnika wsadziłeś??

polerowane szkła lamp były??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d4s są tańsze...na pewno...:decayed:

barwa 4300 :wink:

Klosze na pewno były "odświeżone"...bo wyglądały jak new w porównaniu do moich lamp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudalty66

czym sie różnią d2s od d4s ??? inaczej swieca czy tylko sposób montażu i rodzaju przetwornic, jaka barwę żarnika wsadziłeś??

polerowane szkła lamp były??

Różnica pomiędzy D2S i D4S jest taka, że D4S jest nowszą konstrukcją pozbawioną w 100% rtęci i pracuje na niższym napięciu roboczym w porównaniu do D2S.

Wczoraj widziałem na żywo jak to świeci Arturowi i powiem że jest super :thumbup1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***iście. Gwerty jak zawsze musi odjebac robote jak nalezy:shock3:. Ale powiedz mi czego nie zrobiles odrazu dokladki w kolorze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...