Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

myślisz że dojedzie :decayed::decayed:

niechęć do jeżdżenia ma już za sobą :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:
po co... jak właczy ksenon w Bielsku to pewnie w Cieszynie zobaczysz łune :decayed:

lecz brackie masne musi odebrać :decayed::decayed:

Dla mnie ?????? :kox::kox::kox:

tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 23:57 ----------

to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

myślisz że dojedzie :decayed::decayed:

............:whistling:

z mojej padliny to ładnie się śmiać................coś Ci ten klekot nie bardzo tempa trzymał po s1 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty......

On robi taką zasłonę za sobą ,że by mnie szybko zgubił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty......

On robi taką zasłonę za sobą ,że by mnie szybko zgubił :decayed:

Nie być taki skromny :decayed: Jak Marecki ostatnio widzał jak 2.5 za***rdala :wink: widziałem strach w jego oczach :polew::polew: a myslisz czemu nie chce stanąć z tobą na kresce :whistling: boji sie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty......

On robi taką zasłonę za sobą ,że by mnie szybko zgubił :decayed:

Nie być taki skromny :decayed: Jak Marecki ostatnio widzał jak 2.5 za***rdala :wink: widziałem strach w jego oczach :polew::polew: a myslisz czemu nie chce stanąć z tobą na kresce :whistling: boji sie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Chyba widział ile mu to pali :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: normalnie się znęcacie nad jego klekotem :bicz:

Każdy się śmieje a w głębi duszy by chciał takiego mieć :facepalm::polew:

no ja Arturka już od roku prosze żeby się zamienił bo marzy mi się to jego auto ale nie chce się zgodzić... już nawet chciałem mu dopłacić... BA już mu nawet dopłaciłem ale on jest nieugięty...

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Pewnie by Arturoo Siemianka objechał :wink::decayed:

Pepoż Tobie przez ten brak klimy chyba się wszystko pomieszało :decayed: idz lepiej składaj panel środkowy :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

No co Ty......

On robi taką zasłonę za sobą ,że by mnie szybko zgubił :decayed:

no tak... poszedłem do Patryka pokazałem filmik jak jade za Hammerkiem i powiedziałem że ja też tak chce :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... można prosić Artura o fotke auta na xenonie... Od tygodnia się prosimy... Dlatego postanowiłem podjechać do Jastrzębia i cyknąć dla Was to foto... Akurat spotkałem Arturka który po montażu RNSa, BT, xenonów chciał być bardziej taki jak ja i okleić sobie auto w czarny mat... Własnie kończył i był dumny jak cholera...

...niestety chyba źle się za to zabrał...

...hmmm...

...xenonów na zdjęciu niestety też nie widać...

...no zresztą sami popatrzcie...

34106327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...