Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur troche niuta mało, ciekawe czy to przez turbawke, czy coolery,.

ale ogólnie jakos to teraz jedzie hehe,. ciesze się że taki dawca sie trafił, rzadkość,

długo szukałem , drugi dopiero sie nadawał, ale pierwszego do kupy trzebabyło poskładać, hehe

czym różni się nowszy rns???

ciekawe co poradzisz koledze z automatem, czy manuala??? :P


porównujac wykres twój i mój po chipie

twój max moc na:4040 mój na 3918

moment twój 2910 mój 2570 , 382 niuty,.

ale i tak jak na serię jest ok, ładne proste kreski, i własnie tu jest zaleta 180tki bo niuty nie spadają, do 4 tys masz cały czas ponad 300 niiutów,.

ja na 4 tys mam 325,

ale może to też kwestia hamowni, u mnie ori 150 tka miałą 155,.ale dawno temu i prawie 200 tys temu :P

Opublikowano
  • Autor

Artur troche niuta mało, ciekawe czy to przez turbawke, czy coolery,.

ale ogólnie jakos to teraz jedzie hehe,. ciesze się że taki dawca sie trafił, rzadkość,

długo szukałem , drugi dopiero sie nadawał, ale pierwszego do kupy trzebabyło poskładać, hehe

czym różni się nowszy rns???

ciekawe co poradzisz koledze z automatem, czy manuala??? [emoji14]

porównujac wykres twój i mój po chipie

twój max moc na:4040 mój na 3918

moment twój 2910 mój 2570 , 382 niuty,.

ale i tak jak na serię jest ok, ładne proste kreski, i własnie tu jest zaleta 180tki bo niuty nie spadają, do 4 tys masz cały czas ponad 300 niiutów,.

ja na 4 tys mam 325,

ale może to też kwestia hamowni, u mnie ori 150 tka miałą 155,.ale dawno temu i prawie 200 tys temu [emoji14]

1 ) pewnie turbo już słabsze ;)

2 ) nie wiem...ceną ?? :grin: w końcu to 8 lat różnicy :D

3 ) cóż mogłem poradzić poznawszy Ekipę z Nowej ;)

4 ) jak już tu jeden człek ;) napisał ...po wsi to mam dobre :)

Jeszcze na dniach hebelki przód do zmiany, wymiana "projektorów" w bixach :) , może dokładka z pdc ,jakaś korekta lakieru i nie dotykam przez 5 lat :grin:

PS . Po dzisiejszej ,wieczornej przejażdżce przez kobiórskie lasy z siemianem dochodzę do wniosku ,że noktowizor bym założył...co zwierzyny było na i przy drodze...masakra :(

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

nie ruszam przez 5 lat...

do czasu aż się coś fajnego nie trafi,.

do czasu aż coś sie nie wysra

do czasu dzwona... "P

Opublikowano
  • Autor

aaa zapomniałem .....kiera w bagaju czeka na zmianę :doh::grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Poka poka która kiere w końcu zakładasz

Opublikowano

Nie ruszasz przez 5 lat? Tak sobie tłumacz... przy 2.5 to możliwe? :-p

Opublikowano
  • Autor

Możliwe możliwe :wink: ...wałki to przecież element eksploatacyjny :)...jak klocek ,czy tarcza...

55cc5df4f9d579e2d9f61442ad973be9.jpg

jeśli mowa ... :)

71a0bf2f42598a6b329b2ed54e752933.jpg

:whistling: ...dobra jeszcze tylko zawartość tej paczki na auto i koniec :grin:

Opublikowano
  • Autor

To ma jeżdzić ,szkoda kasy ;)....po wsi będzie :)

Opublikowano

+1

Opublikowano

Artur tyś jest pozytywnie ebniety :D

Opublikowano

fajne amory, :naughty: , tarczki tez zacne, a ze speżynami co znów robisz??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

idzie koza do góry :grin:

Opublikowano

I jak siadła koza trochę? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze w kartonie graty ;)



:banan:

9deb65847d2c0e007fce6042599cd800.jpg
49ea45e43bfb351eeb210142f96a854e.jpg

Dziękówa siemian :hi:

Jeszcze gumi i po urlopie wracamy na 18" :jerk::grin:
Opublikowano

jeszcze w kartonie graty ;)

:banan:

9deb65847d2c0e007fce6042599cd800.jpg

49ea45e43bfb351eeb210142f96a854e.jpg

Dziękówa siemian :hi:

Jeszcze gumi i po urlopie wracamy na 18" :jerk::grin:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: .................... :polew:

Opublikowano
  • Autor

czegoś się paciuloku spodziewał ???? :polew:


siemian 2 razy do dnia się odgrażał ,że jak zostanę na 17" to przestanie być kolega :grin:

Opublikowano

...Ty masz kolegów :grin::decayed:


...szczerze...czekałem jak długo wytrzymasz?! :grin:

Opublikowano
  • Autor

jest różnica w prowadzeniu...lata teraz po łukach jak wsza jakaś ....musiałem...przyczyny techniczne :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.