Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów


kamilb5

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuuuuuuuuuuuuu. Skad tam takie stuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie stuka jak cholera,świece zmieniane pół roku temu na denso TT,ogólnie to cały czas borykam sie z ciśnieniem doładowania bo cały czas idzie na 1,2 1,3 bara w peaku i zaczyna szarpać, później spada na 0,7 i jedzie normalnie.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Na tą chwilę mam założony n75 z 1,9tdi bo na ori łapał przeładowanie przy 1,2 bara i przerzucał w tryb awaryjny,teraz to chyba wtryski zapętlają przy 1,2 bara i chyba dlatego szarpie i teraz nie wiem czy to wina programu czy tego n75? kupiłem teraz mbc z ProPerfekta i wtryski 350cc z saaba 2,3 turbo i będzie kolejna korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robil program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłon chyba jest za bardzo przyśpieszony i pewnie stąd te stuki,AFR pokazuje cały czas na bogato więc co może być przyczyną tego wszystkiego? Czy jak zmniejsze boost na 1,0bar na MBC będzie ok?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Progarm był robiony w Car Soft Tuning,i to już druga korekta,ale dalej coś jest nie tak

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Może zmiana świeć by pomogła? Jakie Panowie polecacie świece do AEBa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK PFR6Q Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dewast myslisz że to przez świece to stukanie? Duże doładowanie nie ma z tym nic wspólnego?

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Czy lepiej założyć mbc,większe wtryski i jechać na nowy program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma ale trzeba zaczac od swiec

Nie znam firmy ktora robila program wiec nie wiem co reprezentuja.

Mam nadzieje ze nie jest to kopiuj - wklej

Szkoda ze nie mam swojego starego programu z AEB

ktory byl zrobiony perfekcyjnie na 1.3 bara

Be zadnych stuków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to właśnie było tak robione tak jak myślisz,chociaż miało to być indywidualne strojenie,ale ile w tym prawdy jest to nie wiem,narazie chcę zbić doładowanie na 1,0 i uniknąć tego dużego boostu bo właśnie wtedy wszystko zaczyna sie dziać przy tym 1,2bara. Jutro zakładam mbc i nowe świece i ponowne logi. Może ktoś z was wie gdzie mogę zrobić dobry program? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev gdy bys miał jeszcze jakiś sprawdzony program to bardzo chętnie bym go odkupił od Ciebie,ewentualnie może znasz kogoś kto sie zna na strojeniu 1,8T to byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam.

Namiar masz powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...