Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina przeładowuje.


Piotras89K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z turbiną, mianowicie w momencie kiedy przyspieszam i mam ok/powyżej 2,5 tys. obrotów odcina mi się turbina, komputer wykazał, że przeładowuje, nie znam się na tym za bardzo więc nie wiem do końca o co chodzi. Dodam tylko, że jakieś 2 miesiące temu była czyszczona. Czy ewidentnie muszę oddać ją do regeneracji? help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw zrób logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkleję się...

Mam to samo, błąd 17963, z tym że od 3tys turbo idzie spać... Dodam, że mam DV 06A 145 710N - niby ta mocniejsza, bo stara zdechła. Czy ta DV-ka może być przyczyną???

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

up

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 23:13 ----------

Pomoże ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zawór N75, to przez niego auto może przeładowywać

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrozenie z fusow... LOGI

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to wyjęcie i sprawdzenie turbo. U mnie w poprzedniej A3 1,9TDi po wyczyszczeniu turbo problemy sprawiał N75. Auto łapało notlauf od 3,5 tyś. obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie... Jestem akurat na urlopie, więc nie mam możliwości zrobić logów... ale mam nowy N75, to podmienię i węże podciśnienia sprawdzę, może gdzies nieszczelność jest...

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Okazało się, że węże z N75 do turbo i z N75 do dolotu się rozleciały... i to te niby super silikonowe SAMCO. Założyłem silikonowe z oplotem sznurkowym takie ala wąż na działkę i Audi odzyskało werwę póki co, zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...