Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

padł 2 termostat w tym miesiącu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

od wczoraj silnik niedogrzewa mi się

max 78stopni na vagu

wymienilem miesiac temu termostat na gates i dlaczego znow padl?

Opublikowano
witam

od wczoraj silnik niedogrzewa mi się

max 78stopni na vagu

wymienilem miesiac temu termostat na gates i dlaczego znow padl?

kup ori w ASO, a nie bedzie tego problemu :wink:

Opublikowano

Też nie zawsze, ojciec mial a6 c4 i w ciągu 15 miesięcy wymieniał 2 oryginalne, też badziewia jak trafisz

Janusz

Gesendet von meinem LT28h mit Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze gates to dobra firma i wcale malo za niego nie dalem i tak szybko sie skonczyl?

Opublikowano
  • Autor

w kazdym sklepie są gates z wyższej półki

40 zl dalem a najtaniej znalazlem ...

ok zalatwilem ze znajomym ze na gwarancje pojdzie ten gates :D

Opublikowano

Oddaj na gwarancje i wsadz nowy wymien tez jak nie wymieniales plyn chlodniczy.

Opublikowano

zawsze wsadzalem wahlera i nigdy nie mialem problemow. fakt, ze przed zamontowaniem gotowalem go w wodzie z termometrem i sprawdzalem czy dziala jak nalezy ;) zawsze to mniej roboty wrazie co, i jestesmy pewni ze pakujemy sprawna czesc a nie bubel ;)

Opublikowano
  • Autor
zawsze wsadzalem wahlera i nigdy nie mialem problemow. fakt, ze przed zamontowaniem gotowalem go w wodzie z termometrem i sprawdzalem czy dziala jak nalezy ;) zawsze to mniej roboty wrazie co, i jestesmy pewni ze pakujemy sprawna czesc a nie bubel ;)

moj tez dzialal bez problemu przez miesiąc ;d a tu nagle wskazówka temp leży i koniec ;)

Opublikowano

bywa i tak, ale tak samo bywa z orginalami za ponad 2x wyzsza cene ;). u ojca w tdi jezdzi vernet (podobno to samo co wahler) od października, u mnie od marca. w poprzednich autach po wymianie nie wracalem do tematu. widac zalezy jak sie trafi ;)

Opublikowano
  • Autor

troche dziwna sytuacja bo wyciągnąłem ten niby uszkodzony i po teście w wodzie na kuchni działa normalnie ;/

a w aucie nie działał ...

Opublikowano
  • Autor
może czujnik winny

dzis odpalilem silnik po wymienei termostatu na nowy i zalalem plynem nowym i znow to samo max 75 stopni i temperatura wariuje a silnik nagrzany i termostat otworzyl;/

czyli czujnik temperatury winny?

a dlaczego nei pakazuje nic na vagu ze czujnik padniety? musze kupic nowy czy da sie cos zrobic?

Opublikowano

Zrób logi na VAG COMie

Chcesz się upewnić co do termostatu to zloguj rozgrzany silnik w dwóch sterownikach :

najpierw grupa 007 w sterowniku silnika czyli 01 Engine a następnie grupa 003 w sterowniku zegarów czyli 17 Instruments i od razu będzie widać czy termostat szwankuje czy coś ze wskaźnikiem temp. w zegarach jest nie tak.

Opublikowano
  • Autor
Zrób logi na VAG COMie

Chcesz się upewnić co do termostatu to zloguj rozgrzany silnik w dwóch sterownikach :

najpierw grupa 007 w sterowniku silnika czyli 01 Engine a następnie grupa 003 w sterowniku zegarów czyli 17 Instruments i od razu będzie widać czy termostat szwankuje czy coś ze wskaźnikiem temp. w zegarach jest nie tak.

oszukuje czujnik ten w liczniku ;) temperatura silnika 90stopni natomiast licznik pokazuje 70:D

Opublikowano

standardowy problem. nie wiem dlaczego zawsze zj%^&ie sie ten obwod od licznika...

Opublikowano
  • Autor
standardowy problem. nie wiem dlaczego zawsze zj%^&ie sie ten obwod od licznika...

sprobuje wymontowac i przeczyscic czujnik moze cos pomoze :)

Opublikowano

na wodzie jezdzisz, ze chcesz z kamienia czyscić? czujnik to czujnik - termistor w obudowie. kup nowy i od razu zmien - unikniesz 2 razy rozbierania.

Opublikowano
  • Autor
na wodzie jezdzisz, ze chcesz z kamienia czyscić? czujnik to czujnik - termistor w obudowie. kup nowy i od razu zmien - unikniesz 2 razy rozbierania.

a wiesz moze i tak byc bo mialem 6:10 wody demineralizowanej dolanej do płynu i moze przez to takie cuda sie zrobily;)

Opublikowano

nie sądzę. aczkolwiek wykręcisz to zobaczysz jak wygląda.

Opublikowano
bywa i tak, ale tak samo bywa z orginalami za ponad 2x wyzsza cene ;). u ojca w tdi jezdzi vernet (podobno to samo co wahler) od października, u mnie od marca. w poprzednich autach po wymianie nie wracalem do tematu. widac zalezy jak sie trafi ;)

Też śmigam na vernecie, w sumie przez przypadek bo zamawiałem w sklepie wahlera, ktoś się pomylił więc brałem co przywieźli bo autko stało rozdidrane.

Jak za te pieniądze to na prawdę polecam:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.