Wyjęcie Radia

Panowie posiadam oto takie radyjko w swoim autku :

20130528_113108.jpg

Chciałbym je wyjąć lecz nie posiadam tych "kluczyków" gdzieś , kiedyś mi przeleciało przed oczami na forum (ale znaleść nie mogę), że można je wyciąć z np. kart kredytowych. Czy ktoś ma może taki szablonik do wycięcia?

Chciałbym wyjąć radyjko aby podłączyć kabelek abym mógł mp3 z telefonu puszczać bo w/w radyjko obsługuje jedynie Audio Track'i.

Kolego, a możesz jeszcze mi powiedzieć czy czasem nie jestem w błędzie i czy rzeczywiście jest możliwość podłączenia takiego kabelka z końcówką na jack'a do w/w radyjka abym mógł podłączyć tel/mp3/ inne urządzenia ?

poczytaj sobie

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

jeżeli chcesz bez kodowania musisz szukać coś takiego

Emulator Adapter AUX Audi Seat VW Skoda Tanio! (3284098149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ktoś na forum robi takie emulatory

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

do niego uderz jak dobrze kojarzę DeeJay_Kill

Radyjko wyjmuje się normalnie za pomocą metalowych pilniczków do paznokci. Wyjmowałem tak concerta II i BNS5.0 Żadnych problemów. Trzeba tylko delikatnie wkładać i wyczuć moment. Potem łapiemy za pilniczki i próbujemy lekko "rozbujać" radio na boki. Jak widać, że boki lekko wychodzą to bujamy i ciągniemy do siebie. Nie miałem z tym najmniejszego problemu za 1 razem.