Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki szampon i wosk na nowy lakier


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc potrzebował bym waszej pomocy. Tesciu kupil auto z 2012 roku i chce do niego jakis szampon i wosk. Kolor to czarna perła. Co byście polecili w normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ile kasy tesciu chce na to przeznaczyć. Ze średniej półki polecam szampon Presta-60 zł za galon i wosk Meguiars#16 ok 70zł sam używam takiego zestawu i jestem zadowolony. Jeśli kasa nie gra większej roli to polecam Powłokę kwarcową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presta jest bardzo dobrym szamponem a do tego chyba najtanszym - biorac pod uwage jednostkowe mycie. Megs #16 to juz legenda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam R&S big apple, pacific blue, duragloss 901. A jal ktos nie lubi duzej piany to lusso albo 1z. Ja wole piane bo wiem że myje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko po co? szampon z woskiem i wosk?

Szampon wiadomo ze jest neutral iale ponoc dodatkowo zabezpiecza wosk - info ze strony megsa, nie wiem ile w tym prawdy ale wosk utrzymuje sie mega dlugo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozwijania mysli. szampon z woskiem to podobne cudo jak koloryzujacy wosk, Krotko i na temat - omijac szerokim lukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presta to rozumiem chodzi o ten dokładnie?

Presta Sudzz Car Wash 3,78L - Piany i szampony - Mycie - Pielęgnacja z zewnątrz

[h=1]Presta Sudzz Car Wash[/h]

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

Ewentualnie co Paweł byś polecił równie dobrego i w miare taniego z szamponów od firmy EXCEDE to bym sobie podjechał i zakupił u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia kosmetyki firmy Meguiar's.

Mycie: Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Wosk na szybko:Gold Class Premium Quik Wax

Jak kupić to raz a dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę odświeżyć lakier, cleaner i wosk mam juz odpowiedni a teraz chce dokupić dobry szampon do kolekcji. Myslę tez nad pianonica i piana aktywna ale na te chwile dopóki nie kupie pianownicy chce dobry szampon do ręcznego mycia.

Szczególnie mi zalezy na tym by skutecznie usuwał ptasie g..... i robale które się robijają podczas jazdy. Ochrona wosku jest na drugim miejscu. Przede wszystkim skuteczność w usuwaniu zabrudzeń się liczy.

A zadałem pytanie lekko zaadresowane do Pawła czyli Griffe bo jak do tej pory jego rady zawsze były profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanich poza Presta, kupilem ostatnio polski produkt od 4Nano Ultravolet - niezle pachnie ale bez szalu - reszta jak presta na najwyzszym poziomie. Domywania, poslizg, piana bardzo gesty. Najtansze warte zainteresowania to Presta i Ultraviolet - oba oczywiscie bezpieczne dla woskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np wchodząc na strone Presta w kategorii car wash mamy do wyboru conajmniej 3 produkty:

Car Wash

Sudzz™ Car Wash

Ultra Concentrated Car Wash

Lubri-Suds™ All-Purpose Shampoo

Rozumiem że rozmowa dotyczy tego pierwszego bo jest najtańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o Car Wash, przerabiam teraz ich piata butelke:wink:

:polew::polew::polew::polew:

Sory ale nie wytrzymałem :grin:

Przynajmniej 2 z ich produktów mają w nazie Car Wash. To co u mnie w poście jest napisane Car Wash to link do ich całej oferty co mycia samochodów :wink:

To tak:

Sudzz czy Ultra Concentrated Car Wash? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupil Presta Car Wash i powiem ze fajnie sie tym myje. Moze nie jest az tak wydajny jak Megs czy ChemicalGuys ale fajnie sie pieni, latwo sie myje jest duzy poslizg no i daje ladny polysk. Dla siebie kupowalem juz rozne szampony od Megsa przez Poorboys do Chemical Guys. Ale nastepny napewno bedzie presta bo za cene niecalego 0,5l np poorboysa tu mamy prawie 4 l fajnego szamponiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...