Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzęgło, dwumas, docisk TELEPIE NA WOLNYCH OBROTACH SZARPIE PRZY RUSZANIU


arto19

Rekomendowane odpowiedzi

Panie/Panowie mam problem od jakiegoś czasu mam problem ALE TYLKO JAK JEST CIEPŁO. Autem telepie po dłuższej jeździe po autostradzie. Szarpie przy ruszaniu jak się nagrzeje i jak jest ciepło. Przy zapalaniu i gaszeniu nic nie słychać zero stuków dźwięku tłuczonych garów!! Tylko przy zapalaniu ale możliwe ze to wina układu wtryskowego telepie budą. Oczywiście przy mocnym butowaniu objawy się nasilają. tarcza ewidentnie jest na wykończeniu sprzęgło po koniec. Moje pytanie czy oprócz wymiany/regeneracji tarczy/docisku trzeba wymieniać dwumas?

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 11:48 ----------

dziś znowu po paru dniach spokoju czyt. zimnych dni tj. poniżej 15 stopni sprzęgło zaczęło dawać o sobie znać. Objawy szarpie przy ruszaniu, mrowienie pedału sprzęgła jak wciśnięty w podłogę i w górę tak do 1/2 skoku. Czy ktokolwiek z Was spotkał się z takimi objawami?

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

dziś znowu po paru dniach spokoju czyt. zimnych dni tj. poniżej 15 stopni sprzęgło zaczęło dawać o sobie znać. Objawy szarpie przy ruszaniu, mrowienie pedału sprzęgła jak wciśnięty w podłogę i w górę tak do 1/2 skoku. Czy ktokolwiek z Was spotkał się z takimi objawami?

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 17:17 ----------

Koledzy proszę o kontak do koelgi TOM 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...