Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pozycje a mijania


gelo_05

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlasnie zauwazylem ze tylne lampy swieca gdy wlaczam pozycje, przesowam wajche do gory na mijania i swieci mi tylko jedna lampa . ma ktos pomysl co im sie dzieje? do tego jeszcze podswietlenie zegarow glupieje. wczoraj bylo,dzis rano nie, teraz jest 1/3. przebiegu wogole nie wyswietla od wczoraj. pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy swieca gdy wlaczam pozycje

Nic w tym dziwnego.To przecież normalne, w nich są też żarówki pozycyjne.

Sprawdź włącznik, może czeka go już wymiana na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to dlaczego gasnie mi jedna lampa gdy z pozycji przelaczam na mijania??? powinny swiecic obie. przelacznik byl czyszczony w sobote bo dlugie nie laczyly i po naprawie wszystko bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś nie łączyło.

Musisz raz jeszcze posprawdzać.

Może styki już zużyte i nie przylegają, może zimne luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie upierac bo za bardzo sie nie znam ale skoro z przodu obie lamy swieca tak jak nalezy z tylu jedna rowniez to chyba nie moze byc to wina przelacznika. brak slow do tego auta.

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2013 at 21:16 ----------

dzisiaj kolejna niespodzinka,przekrecam kluczyk kilometry sie pojawily o dziwo. odpalam, akumulator padl( polroczny), wlaczam swiatla mijania aby sprawdzic co z podswietleniem zegarow-kilometry znikaja podswietlenie w 1/3dziala. magia. do wycieraczek tez prad nie dochodzi. gdzie szukac winy??? zdejmowalem ostatnio licznik(przy odlaczonym akumulatorze) z tych dwoch kostek mozliwe ze przez to nalapal bledow i tak teraz swiruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ten wlacznik swiatel moze robic zwarcie i dlatego ci rozladowalo aku ja mam taki wlacznik na zbyciu w pelni sprawny tylko porysowany jakbys chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...