Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kwestia gustu :) Gdzieś widziałem, że z tego silnika wytargano ponad 300 koni to jest możliwe?

Jeszcze fota z aukcji

http://farm9.staticflickr.com/8545/8940508580_aaa8e81ac6_o.jpg

Możesz się zastanowić nad zestawem z s4, podchodzi p&p, poszukaj na forum znajdziesz wszystkie info.

Seria dla 2.0T to 320mm s4 ma 345mm jak dobrze pamiętam.

Sam program to 240-260ps, możesz nawet pod 360ps podejść po kilku zmianach dodatkowych.

Zerknij na np CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

Avant jest na pewno bardzo praktyczny, ale przyznam, że avant b6 jest nadal świeży, a b7 jakoś się postarzał wg mnie oczywiście.

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

jak ze spalaniem?:)

6.5-14 takie mam powtarzalne wyniki

miasto krk 9-12, autostrada ~200 12-13, po za miastem emerycki dojazd do firmy 7

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wskazówki :)

Opublikowano

mam S3 seria i tak od 9 do 20l pali sobie skubana!

Opublikowano
  • Autor

Luubią sobie wypić, ale coś za coś :)

Opublikowano

najgorsze jest to, że nie można się opanować przed wkręcaniem pojazdu na wysokie obroty;p hehe

Opublikowano
  • Autor

Wtedy najlepiej brzmi :D jak przekroczy te 5k rpm, może uda mi się coś nagrać z jazdy.

Opublikowano

Graty zakupu ... dobry wybór.

Hamulce proponuje ori... z s4 345x30 przód 300x22 tył. Wszystko p&p.

Sam zmieniałem ,,, wybrałem Zimmermana Sport tarcze oraz Ori Klocki Audi przód i tył.

Dobrej i bezpiecznej jazdy... :)

Opublikowano

Jakie masz spalanie? Fajne wozidło

Opublikowano
  • Autor

Zerknij na wcześniejszą stronę ;)

Opublikowano

Jedynie przydałby się LC:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj się okazało, że 3 litrowy diesel w BMW xdrive nie ma szans ;)

Opublikowano

Który model trójka czy piątka?:))

Opublikowano
  • Autor

trójeczka, E46 :)

Opublikowano
trójeczka, E46 :)

a po wirusie? bo jesli nie to wolne jest....

Opublikowano
  • Autor

nie mam pojęcia, ale do 200 gonił równo później już nie dawał rady ;) Pewnie bez chipu, bo to jednak litr więcej i byłoby ciężko jakby tam coś wrzucił :)998352_10153038513200515_1343641133_n.jpg

Opublikowano

jesli gonil równo to raczej po czipie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie przeskoczysz 260km na samym chipie. Aby przebić 300km powinieneś wymienić:

1. turbo (najczęściej w US pakują K04 lub jakąś hybrydę; K04 z S3 nie pasuje) + kolektor + węże

2. FMIC z orurowaniem

3. BV do wymiany (najczęściej Forged)

4. nie wiem jak jest z wydajnością wtrysków

5. świeczki o stopień zimniejsze

6. dolot

7. pompa wysokiego ciśnienia + wzmocnienie pompy w baku

8. sprzęgło?

Co więcej przypadłoby się zamontować oil catch tank, wymienić rozrząd i N75 + dodać gauge na ciśnienie doładowania i temp. oleju. Jeżeli wymienisz heble na s, to tutaj raczej nie trzeba robić więcej. W zawiasie zależy co masz (1bv czy 1be). Na pewno przydałby się tylni stabi z rs4.

Pewnie coś mi uciekło. No i wymieniony setup to >300KM, raczej w obszarze 350KM zależnie od turbo (np. GT287x).

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad LEDowymi postojówkami, jakie powinienem założyć żeby wszystko było ok? :)

Opublikowano

Pisz do użytkownika TOMNIK, on ma postojówki które nie będą powodować błędu i fajnie świecą. :wink4: Ja mam od niego i jestem zadowolony - fotki u mnie w temacie. :good:

Opublikowano

Co do większej mocy to sam zamierzam modzić mój silniczek...

Byłem w CompSport i:

1. program + downpipe 250-270

2 IC, przerobienie pompy, K04 z S3 TFSI, sprzęgło, mod z wtryskami i ~350KM:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.