Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przeciemnianie szyb cena?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie, cena zależy od jakości foli. Zazwyczaj ktoś kto zajmuje się tym profesjonalnie używa ,,swoich'' foli tzn. Na ktorej pracuje i na którą dają gwarancje i na swoja pracę ,często dożywotnią. Każda folia układa i pracuje inaczej , i profesjonalista nie bedzie robił na nieznanej mu foli. Cena 500-600zł jest wzupełności normalna, oczywiście jak ktoś daje pisemną gwarancje na folie i na swoją prace.

Opublikowano

Ostatnio kolega robił sedana i płacił 250zł za całe auto.

Opublikowano

Juz przestancie pitolic glupoty... niedlugo 1000 zl bedzie to normalna cena dla was. W Katowicach folia armolite 450 zl za cale auto avant B5 (7 szyb) ... ostatnio przyciemnialem znow przod bo policmajstry mnie drapnely to za 2 przednie 150zl

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Opublikowano
Ostatnio kolega robił sedana i płacił 250zł za całe auto.

wiem o kim mowa :decayed: z Rokietnicy

Opublikowano
Ostatnio kolega robił sedana i płacił 250zł za całe auto.

wiem o kim mowa :decayed: z Rokietnicy

Tak :)

Opublikowano

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

Opublikowano
Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Opublikowano
Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

to tylko szczegóły ... ma być tanio:kox:

Opublikowano
Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Opublikowano
Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Czy ja oceniam? wiem po prostu jakie są realia, dla Ciebie perfekt to nie znaczy, że dla reszty też :) Poza tym folie tańsze nie mają takich właściwości odbijania promieni UV jak droższe, a chyba o to chodzi? Czy tylko, żeby ładnie wyglądało? Daj jej jeszcze 2lata to zobaczysz jak się odbarwi folia z tesco ;)

Opublikowano

Nie można sie przyczepić do roboty. Nie ma pęcherzy, brudu miedzy folią a szyba. Czas realizacji usługi jest imponująco krótki. Nawet jeśli masz racje i sie odbarwi to nie moje zmartwienie (sprzedam auto).

Opublikowano

tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

Opublikowano
tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks:

Opublikowano
tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks:

dobranoc,a gwarancje gość daje na 3lata na papierze,pozdrawiam :oklasky:
Opublikowano

z ciekawości tylko pokaż :)

Opublikowano

co? gwarancje :polew:

отправленные с Klopa

Opublikowano

gwarancje to pewnie dostałeś do bramy, a nie na papierze :grin:

Opublikowano

nie i tu sie grubo mylisz bo gwarancje gość daje na pismie

отправленные с Klopa

Opublikowano

:grin: tak myślałem. koniec tematu pozdrawiam

ps. nie pajemajet po rosyjsku :whistling:

Opublikowano

to nie koniec bo u kumpla ta folia za 240zł trzyma się już 4 rok,jako to wyjaśnić? :jerk:

отправленные с Klopa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.