Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeciemnianie szyb cena?


Daviss7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19

ojj Chłopaki , kolego Łega , jak chcesz to zrób sam nikt Ci inny nie zabroni , a jak zrobisz jeden jedyny błąd z folii to będziesz miał pęcherzyki lub inne sprawy ,no więc powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Chłopaki , kolego Łega , jak chcesz to zrób sam nikt Ci inny nie zabroni , a jak zrobisz jeden jedyny błąd z folii to będziesz miał pęcherzyki lub inne sprawy ,no więc powodzenia :decayed:

Powietrze z czasem wyjdzie ale jak mu paprochów naleci to bedzie profi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie Odgrzewam temacik.

Chcę u siebie przyciemnić szybki w Avancie tylne, bez przednich bocznych. Kogoś polecićie z Podlaskiego, Białystok okolice, ewentualnie gdzieś nie daleko jechać że by za dzień to zrobić w jakiejśc w miarę sensownej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci kogoś w lubelskim/podkarpackim kto dobrze wykona robotę bez wyciągania szyb?

zamość lublin lub ewentualnie okolice rzeszowa.

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Przód już teraz ma maksymalnie dopuszczoną do ruchu przepuszczalność. Jakakolwiek ingerencja powoduje utratę dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Przód już teraz ma maksymalnie dopuszczoną do ruchu przepuszczalność. Jakakolwiek ingerencja powoduje utratę dowodu.

a mi się wydaje ze fabrycznie mam przyciemnione szyby, czyli że mogę stracić dowód? xD

absurd.

dam lekką ściemę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ściemnione fabrycznie do granic możliwości. Czegoś nie zrozumiałeś?

Ściemniaj, to Twoje auto, ale pamiętaj, że to Ty stworzysz niebezpieczeństwo na drodze, jak auta w zbyt ciemnej szybie nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czy 20% ciemniej różnicy nie zrobi, jeśli wcześniej było dozwolone 25% :)

bardziej bym się martwił o osoby które ściemniają na 90% tył i przód :)

tak więc, wracam do pytania.

ktoś kogoś poleci w lubelskim/podkarpackim?

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci kogoś w lubelskim/podkarpackim kto dobrze wykona robotę bez wyciągania szyb?

zamość lublin lub ewentualnie okolice rzeszowa.

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Miejscowość Rokietnica nr 609190688 Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeżeli ktoś przyciemni przód delikatnie to żeby stracić dowód trzeba trafić na wyjątkowego upierdliwca :)

obyś nie musiał przekonać się na własnej skórze, jak np rozwalisz auto z własnej winy i będziesz chciał naprawić z AC

wtedy zobaczysz jak wartość odszkodowania poleci w dół przez Twoją mądrość do przyciemniania przednich szyb :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u chłopaków z Rokietnicy. Koszt z tego co pamiętam to 250 zł i około 2,5 godziny czekania za 5 szyb. Tylne pasażerów wyciągane były, reszta klejona na aucie.

Co do jakości to na razie wszystko się trzyma :P :P


Ja jak robiłem pierwszy przegląd w Polsce mojej A4 B5 sprowadzonej z germani to gość mierzył mi przepustowość przednich szyb bocznych i coś wychodziło 70% , coś mu nie pasowało ale w końcu doszli do wniosku , że to tak fabrycznie :facepalm::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeżeli ktoś przyciemni przód delikatnie to żeby stracić dowód trzeba trafić na wyjątkowego upierdliwca :)

obyś nie musiał przekonać się na własnej skórze, jak np rozwalisz auto z własnej winy i będziesz chciał naprawić z AC

wtedy zobaczysz jak wartość odszkodowania poleci w dół przez Twoją mądrość do przyciemniania przednich szyb :grin:

Zapewne dzięki mojej mądrości tak będzie. ;) każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zl w Lodzi..B5 przyciemnialem razem z przodem,ale pewnie za B6 tyle samo by wzieli :) A na miski trzeba wtedy uwazac..moga sie czepiac za przod.Sorry za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Warszawie kogoś znacie? jak tak patrzę na te ceny to :kox: ja najtaniej znalazłem same tylne szyby w sedanie za 500, a Wy tutaj piszecie że wszystkie 350-400 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...