Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeciemnianie szyb cena?


Daviss7

Rekomendowane odpowiedzi

dzieło sztuki, ale na pewno dziesięć lat nie wytrzyma :D
po 10 latach to chociaż byś 1000zł zapłacił to i tak wyblaknie

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Reausumując, przyciemnienie szyb od 240 do 700zł ,, najlepiej w rokietnicy , dla tych co znają rosyjski. :P
to też nie prawda 700zł to chyba za busa a propo języków właściciel firmy mówi też po angielsku i niemiecku :wink:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

widziałem kilkanaście aut z rokietnicy porobił bym z chęcią fotki żeby "fachowcy" z forum znależli brud,kropeczki i niedociągnięcia ale pytanie po co? jak nic nie wynajdziecie to znowu stwierdzicie że folia tania i tak w kółko :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Czy ja oceniam? wiem po prostu jakie są realia, dla Ciebie perfekt to nie znaczy, że dla reszty też :) Poza tym folie tańsze nie mają takich właściwości odbijania promieni UV jak droższe, a chyba o to chodzi? Czy tylko, żeby ładnie wyglądało? Daj jej jeszcze 2lata to zobaczysz jak się odbarwi folia z tesco ;)

jeśli dla Krisa jest perfekt to na bank jest perfekt o to możesz być spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieło sztuki, ale na pewno dziesięć lat nie wytrzyma :D
po 10 latach to chociaż byś 1000zł zapłacił to i tak wyblaknie

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Reausumując, przyciemnienie szyb od 240 do 700zł ,, najlepiej w rokietnicy , dla tych co znają rosyjski. :P
to też nie prawda 700zł to chyba za busa a propo języków właściciel firmy mówi też po angielsku i niemiecku :wink:

Nie oszukujmy się. Firma zajmująca sie profesjonalnie przyciemnianiem szyb za avanta bedzie chciała 400-500zł. Używając dobrej gatunkowo foli.

U mnie gościu daje dożywotnią gwarancje. Jest w tym haczyk , przecież nikt nie bedzie jezdził jednym autem 20lat. Oczywiscie można taniej , lepiej gożej , każdy ocenia na swój sposób. każdy i tak przciemnia jak najbliżej miejsca zamieszkania , nikt nie bedzie jechać 300km bo bedzie 200zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
dzieło sztuki, ale na pewno dziesięć lat nie wytrzyma :D
po 10 latach to chociaż byś 1000zł zapłacił to i tak wyblaknie

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Reausumując, przyciemnienie szyb od 240 do 700zł ,, najlepiej w rokietnicy , dla tych co znają rosyjski. :P
to też nie prawda 700zł to chyba za busa a propo języków właściciel firmy mówi też po angielsku i niemiecku :wink:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

widziałem kilkanaście aut z rokietnicy porobił bym z chęcią fotki żeby "fachowcy" z forum znależli brud,kropeczki i niedociągnięcia ale pytanie po co? jak nic nie wynajdziecie to znowu stwierdzicie że folia tania i tak w kółko :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Czy ja oceniam? wiem po prostu jakie są realia, dla Ciebie perfekt to nie znaczy, że dla reszty też :) Poza tym folie tańsze nie mają takich właściwości odbijania promieni UV jak droższe, a chyba o to chodzi? Czy tylko, żeby ładnie wyglądało? Daj jej jeszcze 2lata to zobaczysz jak się odbarwi folia z tesco ;)

jeśli dla Krisa jest perfekt to na bank jest perfekt o to możesz być spokojny

u mnie też jest perfekt też jestem mega zadowolony , najpierw wyciąga całkowicie szyby i masz pewność że dobrze przyciemni szyby , bez pełcherzów , a jeżeli chodzi o szyby to myje dokładnie szybę z 3 razy , folia i suszenie a na koniec wkładanie szyby do samochodu , najlepiej by było gdybyście sami przyjechali i przekonali się :decayed: , a jeżeli chodzi o folię to powiem że dobra jest folia i dość długo się trzyma , na moim ostatnim pojeżdzie trzymała się bez problemu 5 lat :decayed: a teraz na tym pojeżdzie trzyma się ponad 1,5 , więc polecam gościa

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Gdzie jest ta rokietnica właściwie? Ile czasu schodzi mu na avanta b6?

rokietnica od JAROSŁAWIA jakieś 20 kilometrów , a ile czasu wchodzi , za wszystkie szyby 3 godziny , na sam był 2 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedana b6 tył/przód robią w 3-3.5h sam jestem w szoku :wink:

--------------

oczywiście wyjmują półkę tylną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: kolega harry wszystko właśnie wyjaśnił..

Wyjmowanie szyb ?

Świadczy o małym doświadczeniu, że folia jest za mało termoplastyczna ( nie da jej się dociąć na samochodzie), pytanie czy w ogole jest termokurczliwa....

Stąd się bierze cena oklejania za 250, a 500zł. Dla przykładu auto które ma nitowaną tapicerke, to już nie oklei, za 250zł mu się nie będzie opłacało. Osoba która ma auto w leasing lub nowe na gwarancji nie skorzysta z usługi u niego w wiadomych celach :) oraz przysłowiowa starsza osoba która zbierała na auto tyle czasu, widząc taką demolkę, zawał murowany :D. Swoją drogą jak na demontaż szyb z oklejeniem to faktycznie czas rewelacyjny :o, liczone też to było z włożeniem ? Ile osob ?

Daniels: już się nie czepiam :D

"Mówie jak jest- mariusz max kolono z Nowego Yorku":polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: kolega harry wszystko właśnie wyjaśnił..

Wyjmowanie szyb ?

Świadczy o małym doświadczeniu, że folia jest za mało termoplastyczna ( nie da jej się dociąć na samochodzie), pytanie czy w ogole jest termokurczliwa....

Stąd się bierze cena oklejania za 250, a 500zł. Dla przykładu auto które ma nitowaną tapicerke, to już nie oklei, za 250zł mu się nie będzie opłacało. Osoba która ma auto w leasing lub nowe na gwarancji nie skorzysta z usługi u niego w wiadomych celach :) oraz przysłowiowa starsza osoba która zbierała na auto tyle czasu, widząc taką demolkę, zawał murowany :D. Swoją drogą jak na demontaż szyb z oklejeniem to faktycznie czas rewelacyjny :o, liczone też to było z włożeniem ? Ile osob ?

Daniels: już się nie czepiam :D

"Mówie jak jest- mariusz max kolono z Nowego Yorku":polew:

:polew:skoro folia nie jest wg twojej opinii termokurczliwa to w jaki sposób okleja wspomniana firma tylną szybę w sedanie jednym kawałkiem?

nitowana tapicerka? :doh: a słyszałeś o przeciemnianiu piecowym? w jaki sposób się wykonuje tą usługę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Gdzie jest ta rokietnica właściwie? Ile czasu schodzi mu na avanta b6?

Wpisz na targeo.pl i Rokietnica koło przemyśla jest , a czasu mu wchodzi avancie 3 godziny za wszystkie szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież to nie jest piecowe przyciemnianie, więc po co wyjmować szyby !! Kolego a słyszałeś o aucie Phaetonie? chociażby tam masz nity... więc nie rób z siebie kozaka... To czy termokurczliwa to było pytanie, skoro widziałeś, że z jednego kawałka, a nie jest łączona to spoko, ale to nie znaczy, że na bokach masz też taką :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież to nie jest piecowe przyciemnianie, więc po co wyjmować szyby !! Kolego a słyszałeś o aucie Phaetonie? chociażby tam masz nity... więc nie rób z siebie kozaka... To czy termokurczliwa to było pytanie, skoro widziałeś, że z jednego kawałka, a nie jest łączona to spoko, ale to nie znaczy, że na bokach masz też taką :):hi:
kozaczysz to raczej ty od wczoraj bo gość z rokietnicy przyciemnia szybki w dobrej kasie:facepalm: uświadomie cię iż po bokach wspomniana firma daje tą samą folię co na szybach bocznych czyli termokurczliwą, :doh: zapłać nawet tałzena za przyciemnienie i jeśli będziesz czuł się lepiej twoja sprawa,do widzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemnie sobie sam, bo się tym zajmuje, a Ciebie tylko uświadamiam jak jest. Jakbyś miał po bokach też taką, to koleś byłby stratny. pozdrawiam kolego i nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia...
aa widzisz tak czułem że reprezentujesz czyjeś a nawet swoje interesy :whistling: kto nie ma pojęcia to myślę żę wyszło w całej dyskusji,podważałeś i negowałeś wszystko od samego początku bo gość coś mało bierze wieć trzeba było go "obfajdać" cóż nie udało się :whistling: robota wspomnianej firmy jest profi i nic tego nie zmieni,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemnie sobie sam, bo się tym zajmuje, a Ciebie tylko uświadamiam jak jest. Jakbyś miał po bokach też taką, to koleś byłby stratny. pozdrawiam kolego i nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia...
aa widzisz tak czułem że reprezentujesz czyjeś a nawet swoje interesy :whistling: kto nie ma pojęcia to myślę żę wyszło w całej dyskusji,podważałeś i negowałeś wszystko od samego początku bo gość coś mało bierze wieć trzeba było go "obfajdać" cóż nie udało się :whistling: robota wspomnianej firmy jest profi i nic tego nie zmieni,pozdrawiam

moje oczy już po prostu wiele widziały oklejonych okazji które przyjeżdzały do mnie na poprawki... Ja chciałem zwyczajnie pomóc i nakierowywałem na minusy usług jakie mogą być związane z tanim oklejaniem. Teraz mam nadzieje, że siedzisz, boki masz oklejone folią za 10zł, bo jakby była termokurczliwa okleja się je bez wyciągania, technika poszła do przodu... Nie mówie, że oklejanie nie jest profi, bo kiedyś na takich foliach się pracowało, ale to 10lat temu. Mam nadzieje, że kiedyś na żywo zobacze wykonaną usługe od gościa. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google to sie dowiesz gdzie to jest...

Wole jechac 200km i u niego zrobic niż u siebie na miejscu i zapłacić 300zł drożej . Po po pierwsze auto musze odstawic na cały dzień najlepiej odebrać na drugi , po drugie skąd mam wiedzieć czy ich folia jest lepsza ? po trzecie gościu ogarnia auto w 3,5h to zamawiasz pizza chwile pogadasz i auto jest skończone. Nie sądzę że ktoś jest wstanie zrobić lepiej niż on bo to nie wykonalne. Z tego co pamietam to mówił że może zrobic i na aucie bez wyciągania szyb...

przyciemnie sobie sam, bo się tym zajmuje, a Ciebie tylko uświadamiam jak jest. Jakbyś miał po bokach też taką, to koleś byłby stratny. pozdrawiam kolego i nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia...
aa widzisz tak czułem że reprezentujesz czyjeś a nawet swoje interesy :whistling: kto nie ma pojęcia to myślę żę wyszło w całej dyskusji,podważałeś i negowałeś wszystko od samego początku bo gość coś mało bierze wieć trzeba było go "obfajdać" cóż nie udało się :whistling: robota wspomnianej firmy jest profi i nic tego nie zmieni,pozdrawiam

moje oczy już po prostu wiele widziały oklejonych okazji które przyjeżdzały do mnie na poprawki... Ja chciałem zwyczajnie pomóc i nakierowywałem na minusy usług jakie mogą być związane z tanim oklejaniem. Teraz mam nadzieje, że siedzisz, boki masz oklejone folią za 10zł, bo jakby była termokurczliwa okleja się je bez wyciągania, technika poszła do przodu... Nie mówie, że oklejanie nie jest profi, bo kiedyś na takich foliach się pracowało, ale to 10lat temu. Mam nadzieje, że kiedyś na żywo zobacze wykonaną usługe od gościa. :hi:

Jedni chcą wiecej zarobic drudzy mniej. Jak ten koleś ma 3 auta w dzień to może opłaca sie mu robic za tyle ile pisałem. Robiłem ostanio u niego busa 4 szyby i zapłaciłem 200. On sie nie zastanawia jak zdjąc tapicerke odwrócisz sie i już jest ona ściagnieta. Lata praktyki czynia go gościa w tej dziedzinie mistrza. Też widziałem "fachowo" naklejoną folie i mam porównanie. Jak juz sie tak czepiasz jakości tej foli to na swoje szyby nałożyłem powłoke kwarcowa i może byc ze "złota" folia i nie da takich własności co ta powłoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...