Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeciemnianie szyb cena?


Daviss7

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, cena zależy od jakości foli. Zazwyczaj ktoś kto zajmuje się tym profesjonalnie używa ,,swoich'' foli tzn. Na ktorej pracuje i na którą dają gwarancje i na swoja pracę ,często dożywotnią. Każda folia układa i pracuje inaczej , i profesjonalista nie bedzie robił na nieznanej mu foli. Cena 500-600zł jest wzupełności normalna, oczywiście jak ktoś daje pisemną gwarancje na folie i na swoją prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przestancie pitolic glupoty... niedlugo 1000 zl bedzie to normalna cena dla was. W Katowicach folia armolite 450 zl za cale auto avant B5 (7 szyb) ... ostatnio przyciemnialem znow przod bo policmajstry mnie drapnely to za 2 przednie 150zl

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

to tylko szczegóły ... ma być tanio:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Można sobie zrobić i za 50zł w garażu szwagra folią z biedronki , żadnego problemu.

...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry :D

Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco !

Czy ja oceniam? wiem po prostu jakie są realia, dla Ciebie perfekt to nie znaczy, że dla reszty też :) Poza tym folie tańsze nie mają takich właściwości odbijania promieni UV jak droższe, a chyba o to chodzi? Czy tylko, żeby ładnie wyglądało? Daj jej jeszcze 2lata to zobaczysz jak się odbarwi folia z tesco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można sie przyczepić do roboty. Nie ma pęcherzy, brudu miedzy folią a szyba. Czas realizacji usługi jest imponująco krótki. Nawet jeśli masz racje i sie odbarwi to nie moje zmartwienie (sprzedam auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak i zadowolony jest bardzo :decayed: nawet 240zł zapłacił za tył z przodem

ps:niektórzy mnie bawią im więcej zapłaci za folie to mysli że tym lepszą folię ma :facepalm:

a co Cię tak w tym bawi? Jak kupujesz perfumę to kupujesz ją w tesco za 20zł czy drogą ze względu na jej wydajność? Kupując listwy z s4 kupujesz je z laminatu, żeby się połamały lub od słońca powyginały czy wolisz dołożyć i kupić oryginał ? Dokładnie to samo jest z foliami niskiego gatunku gwarancje masz na rok, a na dobrej jakości folie 5lat. Nie każdy jak kolega kris będą sprzedawać auto po 3latach. Tyle w temacie, dziękuje dobranoc:drinks:

dobranoc,a gwarancje gość daje na 3lata na papierze,pozdrawiam :oklasky:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec bo u kumpla ta folia za 240zł trzyma się już 4 rok,jako to wyjaśnić? :jerk:

отправленные с Klopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...