Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o porade


bolek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nie dlugim czasie mam zamiar kupic nowe kola do swojej Audi i ogladajac dochodze do wniosku ze orginaly sa bardzo drogie . Moje pytanie polega na tym , co myslicie o zamienikch ?? Czy lepiej kupic uzywany orginal czy nowy zamienik ??? np taki NOWE FELGI R652 AMALFI AUDI A4,A5,A6, S5 18 CALI (3286693231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za wszystkie podpowiedzi bd wdzieczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ori uzywane kosztuja same fele 5 tys teraz + opony nie chce pchac tyle kasy w kola tym bardziej ze teraz kupilem nowe 16 i pojda za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak chcesz tylko fele ałdi...:decayed: Poszukaj może czegoś innego ale markowego:wink: Ja kupiłem te felgi i jestem zadowolony 19 5X112 NOWE FELGI ALUMINIOWE TOMASON TN1 AUDI (3236693919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tzn ja kupiłem 18 ale et30 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak chcesz tylko fele ałdi...:decayed: Poszukaj może czegoś innego ale markowego:wink: Ja kupiłem te felgi i jestem zadowolony 19 5X112 NOWE FELGI ALUMINIOWE TOMASON TN1 AUDI (3236693919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tzn ja kupiłem 18 ale et30 i jest ok

Chcialbym miec felgi seryjnie produkowane dla audi najlepiej S5 moze ktos na forum bedzie oddawal w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI 18tek S5 (tego wzoru) nie ma, więc w grę wchodzi tylko replika. ORI wzór ma 19 cali, szerokość 8,5 cala i ET32. jak położysz dobre pieniądze to mogę Ci sprzedać moje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI 18tek S5 (tego wzoru) nie ma, więc w grę wchodzi tylko replika. ORI wzór ma 19 cali, szerokość 8,5 cala i ET32. jak położysz dobre pieniądze to mogę Ci sprzedać moje :decayed:

Dzieki ale 19 to chyba troche przesada a co myslisz o tych replikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mniejszego koła do B8 nie założył. o replikach są różne opinie, ja osobiście nigdy nie miałem założonych replik... zdecydowanie bardziej wolę używane ORI niż nowe repliki. ale są i tutaj osoby, które są z replik zadowolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repliki z tego linka sa ok...ten sprzedawca ma całkiem całkiem repliki ...brałem od niego kiedyś do BMW , miron miał tez w b7 od niego a teraz ma w b8 ...ja i on nie narzekalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podopwiedzi bede sie sklanial chyba ku tych z linku , a jakiej marki oponki do takiej feli byscie zarzucili napewno rozmiar 245/40 bo taki jest w katalogu

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

A co powiecie o tych felach ???Alufelgi Audi 18" S-line GWIAZDY (3262142718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to szukaj replik made in germany, a nie made in italy. Co do opon to zakładam, że budżet masz ograniczony więc rozsądnym wyborem będzie vredestein ultrac sessanta lub toyo proxes t1-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in Germany to jest Citroen c5 :wink: to o niczym nie świadczy ...WSP Italy są Made in Italy i są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in Germany to jest Citroen c5 :wink: to o niczym nie świadczy ...WSP Italy są Made in Italy i są dobre

Nie twierdzę, że WSP są złe. Skoro jednak made in germany o niczym nie świadczy to kupisz takie które są made in germany czy made in china?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata mam 18' firmy rial como RIAL Leichtmetallfelgen - RIAL Leichtmetallfelgen - COMO (5-Loch)

wpadłem kilka razy w duża DZIURĘ i nie pękły (niestety trzeba było 2 x prostować) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx masz takie felgi na sprzedaz ; >?

mam u siebie ORI koła z S5, które mi się już znudziły.. ale ostatnio trochę mi się w życiu pozmieniało i nie stać mnie w chwili obecnej na ORI rotory.. chyba, że mi położysz 5k za S5 to spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5K to rotory można wyrwać :P ale jakoś do mnie nie przemawiają do a4 widziałem na a3 białej wygląda kozacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem Rotory na identycznej b8 jak moja i wyglada super , bym bardzo chcial takie zakupic ale nie mam zamiaru inwestowac tyle kasy w kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5K to rotory można wyrwać :P ale jakoś do mnie nie przemawiają do a4 widziałem na a3 białej wygląda kozacko.

ja właśnie chcę wymienić na rotory.. tyle, że do A5 są droższe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...