Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelotowy a policja polska i niemiecka


ePasjonat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

orientujecie się jak to jest z tym hałasem w samochodach? Na przeglądzie na pewno się przyczepią więc pojadę gdzie trzeba natomiast jak jest z kontrolą drogową? Sprawdzają hałas jak w motorach? Będę robił wydech bez kata i przelot w dobrej firmie, będzie głośniej na wyższych obrotach.

Jeżdżą po ulicach takie głośne Porshe, motory, skutery itd. to chyba nie przyczepiają się do samochodów co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się przyczepiają. Nie pamiętam jaki jest próg hałasu ale nie może ileś tam przekraczać. Tylko tyle że chyba nie wszystkie jednostki policji mają to urządzenie na wyposarzeniu.

Pytanie brzmi po co całkowicie przelotowy wydech w TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się przyczepiają. Nie pamiętam jaki jest próg hałasu ale nie może ileś tam przekraczać. Tylko tyle że chyba nie wszystkie jednostki policji mają to urządzenie na wyposarzeniu.

Pytanie brzmi po co całkowicie przelotowy wydech w TDI.

Odpowiedź w podpisie:

420 Nm od CompSport :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi mam 16-zaworowy, to brzmi naprawdę fajnie, wbrew wszystkim opiniom na temat robienia przelotu w TDI. Są filmiki w necie jak to brzmi, bez szału i kosmosu ale daje radę. Dźwięk to dodatek, mniejsza turbo-dziura, parę KM i dużo szybsze wchodzenie na obroty to zalety przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ja tylko zapytałem :decayed:

Choć jesli miałbym coś takieg robic tym bardziej kompletny wydech to jednak zrobiłbym wydech o wiekszej średnicy bez środkowego tłumika i kata ale końcowy bym zostawił chyba albo zrobił podwójny wydech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest podwójny.. tak tak, to już wydech jest indywidualny, tak jak na przelot przystało, przecież nie piszemy o końcówce z Allegro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się zrozumieliśmy to podwójny chodziło mi o cos takiego

6.jpg

nie takiego

i224689.jpg

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie było głośniej niż 90-pare decybelów ile to sam możesz sprawdzić dzwoniac np. do ITD:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiadomo, 170 konne TDI mają podwójny wylot ale to tylko pic, wygląd, funkcji raczej nie spełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc kuskomowy wydech o większej średnicy i z takimi dwoma wyjściami z ori puch powinno na takie moce mieć wystarczającą wydajność. No ale to nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie moze przekroczyc 96 DB dla silnikow Diesla dla benzyniaka 93DB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 3 lata na pełnym przelocie:wink:

na stacji diagnostycznej zawsze sie smieje wchodzac pod auto:naughty:

Policja nigdy sie nie doczepiła, a kilka- kilkanascie rutynowych kontroli juz miałem

a halasuje to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie moze przekroczyc 96 DB dla silnikow Diesla dla benzyniaka 93DB :)

dawno temu w Lanosie miałem 99dB bez środkowego tłumika tylko i na pseudo-sportowym "Michael'u" na końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...