Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kierunkowskazów.


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi:

Zmieniałem dziś u siebie w przedlifcie, manetkę na tak z polifta, jak wiadomo, w przedlifcie, masa i plus kierunkowskazów dochodzą do prawej manetki a tą właśnie zmieniałem. Skręciłem kable, sprawdziłem czy działa, działa, no to kluczyk wyciagam ze stacyjki i lutuje wsio. Składam do kupy wszystko ale chciałem sprawdzić jeszcze raz a tu zonk. Brak kierunków. Awaryjne działają, bezpiecznik cały, moze źle polutowałem, ale złapałem na ostro i dalej nic, zmieniłem bezpiecznik i dalej d*pa. Wygląda tak jakby napiecia nie było w kablach. Co sprawdzić? Przerywacz jest w awaryjnych czy jest osobno? nie padł też przekaźnik rozwierny bo cała reszta działa:facepalm:

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 21:13 ----------

Jest źle... chyba.Prąd dochodzi do kostki awaryjnych, jest przepływ między kostką a manetką czy pewnie włącznik awaryjnych jest walnięty.

No ale nie, już 3 podpinałem i dalej to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz awaryjnych jest osobno. Być może zbieg okoliczności. Wystarczy podgiąć blaszkę przy cewce i będzie smigać.

Obie cewki, które mają za zadanie przerywać sygnał świetlny znajdują się pod przyciskiem awaryjnych. Musisz uważać przy rozbieraniu aby nie urwać diody.

ps. cewka od kierunków jest po lewej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...