Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Facebook mobile, a ciągła dostępność na czacie... jak to wyłaczyć


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakieś sprawdzone rozwiązanie na wyłaczenie czatu i zlikwidowanie ikonki komórki na czacie przy swoim loginie.

Problem polega na tym ze mając konto na fejsie, logowanie poprzez telefon włacza automatycznie czat(wiem mozna go wyłączyc z poziomu telefonu) ale gdy sie to zrobi, to i tak przy każdym kolejnym wejsciu włacza sie od nowa. Mało tego podczas wyłaczonego czatu na komórce oraz na kompie, ikonka dostpenosci pokazuje sie co jakaś minute(pisze przy tej komórce 1min ciagle).

Chciałbym to całkowicie wywalic by nie mieć tego zjawiska dostępnosći macie rade? Telefon to LG i7, usunieta aplikacja messenger, logowanie tylko poprzez przegladarke internetową, bez aplikacji fecebook mobile. kazda wizyta kończy sie wylogowaniem, a mimo wszystko dostepnosć jest co minute albo co jakisczas, bez świadomosci użytkownika

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to ciagle sie samo włacza:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej mówiac chce wywalić ikonke telefonu z fejsa, na googlach nie moge znaleźć nic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ikonke telefonu przy profilu widoczną, to trzeba wejsć w aktualne sesje, na bank jest ich pare i wszystko usunać, ikonka zniknie:wink:

Ale odnosnie tego skakania dostepnosci po wylogowaniu jeszcze nie doszedłem czego tak jest:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ikonka to pół biedy. Ale najgorsze to właśnie to skakanie dostępności

Wysłane kaloszem

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

z tym problemem nie tylko my się męczymy:

Mimo, że cały czas mam wyłączony czat na facebook'u moi znajomi wciąż mówią mi ż | Facebook

http://forum.komputerswiat.pl/topic/45392-problem-z-czatem-na-facebook-u-moja-znajoma-mimo-wylaczonego-czatu-widnieje-jako-dostepna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...