Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz wideorejestratora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie proszę o podpowiedz,zakupiłem jakiś czas temu rejestrator i czas najwyższy schować kabel zasilający.Pierwsza opcja to schowanie go tak jak zaznaczyłem na fotce i tu pytanie które mnie najbardziej interesuje czy mogę delikatnie podgiąć podsufitkę by wsunąć kabel żeby go widać nie było,przewód muszę doprowadzić do skrzynki z bezpiecznikami bo zakupiłem dodatkowo do kamerki czasomierz wyładowania akumulatora który jest podłączony w skrzynce.

14839581.jpg

Opublikowano

spokojnie sufit nagniesz ale słupki warto zciagnac

Opublikowano
  • Autor
spokojnie sufit nagniesz ale słupki warto zciagnac

Jak ściągnąć ten lewy słupek na kierownicą?

Opublikowano

odkrec daszek przeci słoneczny, uchwyt, i ciagnij w strone dachu

Opublikowano
  • Autor
odkrec daszek przeci słoneczny, uchwyt, i ciagnij w strone dachu

ok dzięki serdeczne,pozdrawiam

Opublikowano
odkrec daszek przeci słoneczny, uchwyt, i ciagnij w strone dachu

Trzeba jeszcze podważyć z jednej strony i odczepić zaślepkę AIR BAG i tam jest śrubka którą trzeba odkręcić :wink:

Opublikowano
  • Autor
odkrec daszek przeci słoneczny, uchwyt, i ciagnij w strone dachu

Trzeba jeszcze podważyć z jednej strony i odczepić zaślepkę AIR BAG i tam jest śrubka którą trzeba odkręcić :wink:

Jutro będę przerabiał ten temat, postaram się zrobić kilka fotek i wstawić dla potomnych,podłączenie kamerki ,chowanie kabla i montaż czasomierza.Dzięki za podpowiedzi,pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Panowie i Panie proszę o podpowiedz,zakupiłem jakiś czas temu rejestrator i czas najwyższy schować kabel zasilający.Pierwsza opcja to schowanie go tak jak zaznaczyłem na fotce i tu pytanie które mnie najbardziej interesuje czy mogę delikatnie podgiąć podsufitkę by wsunąć kabel żeby go widać nie było,przewód muszę doprowadzić do skrzynki z bezpiecznikami bo zakupiłem dodatkowo do kamerki czasomierz wyładowania akumulatora który jest podłączony w skrzynce.

http://s24.postimg.org/mtm5iajoh/14839581.jpg

---zamieszczę filmik z tej kamerki,wedłg mnie jakość jest naprawdę dobra,oceńcie sami

Opublikowano

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

Opublikowano
  • Autor
No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

Cena za ten komplet w Holandii wynosi 341 euro,w kraju za samą kamerkę trzeba dać więcej.

Opublikowano
No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

Cena za ten komplet w Holandii wynosi 341 euro,w kraju za samą kamerkę trzeba dać więcej.

:facepalm:

Trochę sporo (1500zł) za taką kamerkę

Co do słupka, to trzeba odkręcić jeszcze rączkę

Opublikowano
  • Autor
No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

Cena za ten komplet w Holandii wynosi 341 euro,w kraju za samą kamerkę trzeba dać więcej.

:facepalm:

Trochę sporo (1500zł) za taką kamerkę

Co do słupka, to trzeba odkręcić jeszcze rączkę

----zrób jak ja,miałem kasę na prezent dla żony,więc kupiłem naszyjnik pozłacany a za resztę kupiłem ten zestaw---to oczywiście żart.Dostałem ją na zająca,tu w Holandii biegają większe bo są po modyfikacji jak żywność ha ha.Tak cena jest wysoka ale jakość i potem oglądanie w domu filmu to sama radość.

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 11:52 ----------

Dzisiaj zabrałem się do zamaskowania kabla i montażu czasomierza,za pomocą podpowiedzi zabrałem się do pracy--

DSCF3298.jpg po delikatnym ściągnięciu klosza i plastiku lampy odkręciłem śruby od lampy,strzałki czerwone i po odchyleniu daszka jedną strzałka biała

DSCF3303.jpg potem po ściągnięciu małego plastiku na fotce zaznaczone białą strzałką zabrałem się do odkręcenia śruby następny etap

DSCF3305.jpg to odkręcenie rączki odchylenie plastiku i odkręcenie śrub,przyszedł kolej na

DSCF3307.jpg plastik na bok i ostatnia śruba odkręcona,pozostało lekko odchylić osłonę.

DSCF3311.jpg wpychamy kabel pod spód

DSCF3330.jpg jak na fotce zaznaczone strzałkami

DSCF3316.jpg aż wyjdzie w skrzynce.

DSCF3336.jpg zabieramy się za montaż czasomierza.

DSCF3340.jpg wiązka kabli z końcówką nr1.

DSCF3342.jpg czasomierz

DSCF3345.jpg końcówka kabla od kamerki nr2. i zamontowanie czasomierza.

DSCF3349.jpg podpięcie żółtego kabla do bezpiecznika o napięciu bez załączonego zapłonu,czerwony do bezpiecznika bez napięcia na wyłączonym zapłonie i masa --czarny oraz połączenie wtyczek 1i 2 jak na fotce,schowanie kabli.

tak wygląda od przodu

DSCF3352.jpg a tak od wewnątrz.Godzina pracy a max zadowolenia,polecam.

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

No ładnie, a co to za kamerka?

Pokaż jak to wygląda w aucie :)

wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi

Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to

Cena za ten komplet w Holandii wynosi 341 euro,w kraju za samą kamerkę trzeba dać więcej.

:facepalm:

Trochę sporo (1500zł) za taką kamerkę

Co do słupka, to trzeba odkręcić jeszcze rączkę

----zrób jak ja,miałem kasę na prezent dla żony,więc kupiłem naszyjnik pozłacany a za resztę kupiłem ten zestaw---to oczywiście żart.Dostałem ją na zająca,tu w Holandii biegają większe bo są po modyfikacji jak żywność ha ha.Tak cena jest wysoka ale jakość i potem oglądanie w domu filmu to sama radość.

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 11:52 ----------

Dzisiaj zabrałem się do zamaskowania kabla i montażu czasomierza,za pomocą podpowiedzi zabrałem się do pracy--

http://s22.postimg.org/u0e78sssd/DSCF3298.jpg po delikatnym ściągnięciu klosza i plastiku lampy odkręciłem śruby od lampy,strzałki czerwone i po odchyleniu daszka jedną strzałka biała

http://s7.postimg.org/i3pss62d3/DSCF3303.jpg potem po ściągnięciu małego plastiku na fotce zaznaczone białą strzałką zabrałem się do odkręcenia śruby następny etap

http://s21.postimg.org/zemmr33w3/DSCF3305.jpg to odkręcenie rączki odchylenie plastiku i odkręcenie śrub,przyszedł kolej na

http://s12.postimg.org/kmnsupud5/DSCF3307.jpg plastik na bok i ostatnia śruba odkręcona,pozostało lekko odchylić osłonę.

http://s24.postimg.org/mbf3vqs41/DSCF3311.jpg wpychamy kabel pod spód

http://s22.postimg.org/u7ku8gp19/DSCF3330.jpg jak na fotce zaznaczone strzałkami

http://s17.postimg.org/munvmexfv/DSCF3316.jpg aż wyjdzie w skrzynce.

http://s4.postimg.org/65g3i9cah/DSCF3336.jpg zabieramy się za montaż czasomierza.

http://s21.postimg.org/mw1wg4ygj/DSCF3340.jpg wiązka kabli z końcówką nr1.

http://s22.postimg.org/918nuwkot/DSCF3342.jpg czasomierz

http://s22.postimg.org/lrhhlqi0t/DSCF3345.jpg końcówka kabla od kamerki nr2. i zamontowanie czasomierza.

http://s24.postimg.org/4gjtiswcx/DSCF3349.jpg podpięcie żółtego kabla do bezpiecznika o napięciu bez załączonego zapłonu,czerwony do bezpiecznika bez napięcia na wyłączonym zapłonie i masa --czarny oraz połączenie wtyczek 1i 2 jak na fotce,schowanie kabli.

tak wygląda od przodu

http://s9.postimg.org/spfd0vsqz/DSCF3352.jpg a tak od wewnątrz.Godzina pracy a max zadowolenia,polecam.

DSCF3354.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A nie lepiej było się wpiąć w lampkę w podsufitce? Tam też masz zasilanie po stacyjce :whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/

Opublikowano
  • Autor
A nie lepiej było się wpiąć w lampkę w podsufitce? Tam też masz zasilanie po stacyjce :whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/

Zwróciłeś uwagę na czasomierz jak jest podpięty?

Opublikowano
A nie lepiej było się wpiąć w lampkę w podsufitce? Tam też masz zasilanie po stacyjce :whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/

Zwróciłeś uwagę na czasomierz jak jest podpięty?

To teraz wiem co to za wynalazek ten Power Magic Pro...:wink:

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 20.06.2013 o 12:51, H4mm3R napisał:

A nie lepiej było się wpiąć w lampkę w podsufitce? Tam też masz zasilanie po stacyjce :whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/

Witam!

A czy mogę prosić o info gdzie mogę znaleźć rozpiskę (instrukcję) podłączenia kamerki pod zasilanie po stacyjce w A4B8?

Wszędzie szukam i znajduję opis pod A4B7. Chodzi mi o odnalezienie masy oraz 12v.

Z góry dziękuję!

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.