Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomysł na biznes, współpraca -- sklep myśliwski --


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się czym się zająć żeby jakoś to szło :D

posiadam prawie darmowy lokal, więc mogę być konkurencyjny. Niestety lokal nie jest w ścisłym centrum i docelowo na początku będzie prowadzony przez kobietę.

Macie jakiś ciekawe pomysły ?? Może ktoś chciałby nawiązać współpracę ?? jestem otwarty na propozycje :D

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 22:15 ----------

Panowie dawajcie jakaś burzę mózgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może na czym się znacie? czym się interesujecie? :)

napisz jeszcze jaki metraż, liczba mieszkańców w mieście itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko luźno rzucę - dużo kobiet rzuca się na tanie ciuchy. Jak najtańsze. Bo biją rekordy, która taniej kupi.

Kit, że marna jakość, ale ma ciągle coś nowego.

Moja uwielbia np. Pepco - tam jest wszystko. Tanie. Jakość ujdzie. Zawsze coś kupi i wtedy buzia jej się śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim małym miasteczku markowe buty raczej by nie szły chyba że sami bogaci tam mieszkają ale nie sadzę teraz coraz więcej ludzi szuka wszedzie oszczedności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale jak się rozejrzysz to młodzież nie nosi innych butów tylko markowe tj. nike, puma itp.

w tej chwili to jest straszne motanie się

nie dość że ciężko z jakimś ciekawym pomysłem to nawet jak się pojawi to nie wiadomo skąd brać towar w atrakcyjnej cenie.

może ktoś z was prowadzi jakąś hurtownię, i chciałby mieć przedstawiciela na Podlasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale jak się rozejrzysz to młodzież nie nosi innych butów tylko markowe tj. nike, puma itp.

w tej chwili to jest straszne motanie się

nie dość że ciężko z jakimś ciekawym pomysłem to nawet jak się pojawi to nie wiadomo skąd brać towar w atrakcyjnej cenie.

może ktoś z was prowadzi jakąś hurtownię, i chciałby mieć przedstawiciela na Podlasie ?

i pewnie jak wiekszosc młodych ma neta i szuka jak najtaniej:wink: u Ciebie co najwyzej przyjdzie sprawdzic rozmiar obuwia i zamowi na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może otwórz lumpeks jeśli nie ma żadnego w okolicy :-)

ciężki kawał chleba, ale przynajmniej dużo na inwestowanie nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ludzie często chodzą tylko na przymiarkę

lumpeks (szmateks) bez szans jest tego tutaj w hooooj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazony granitowe, lampiony etc? Dużo tego masz u siebie, bo ja u siebie mam w ch... i to w dobrych cenach, gdybyś zbadał rynek i był chętny na handel to wal do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł maksymalnie ekstremalny, raczej wąskie gron nabywców. U nas w mieście nie ma za wielu gołębiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sklep Chiński z ubraniami to niezły interes z tego co widze, coś al'a (pepko, kik) moja kobieta często tam chodzi i na prawde z tego co widzę nie sa złe te ciuchy, kupiła mi raz 2 koszulki 17 i 19zł. Ogólnie to koszulki kupuję sobie w Umbro i Reserved. powiem szczerze że te z Chińskiego sklepu są takiej samej jakości po pół roku nie widać po nich śladów "eksploatacji". Pełno jest hurtowni z tymi Chińskimi produktami

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Albo sklep wędkarski, zamiłowania w tym hobby nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym miasteczku są dwa Chińskie Centra Handlowe więc nie ma szans z nimi konkurować, jest tylko jeden sklep wędkarski to może być jeden z pomysłów do możliwego zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sam myslałem nad własnym biznesem raczej coś w kobiecym kierunku bym celaował tak żeby moja dziewczyna mogła się swobodnie i bez problemów tym zajmować, myślalem np nad sklepem z sukniami ślubnymi. szczerze powiedziawszy to jak masz lokal to już wieksza połowa sukcesu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś nad kawiarnią?? Gdyby było bliżej do wro to można by było pomyśleć nad współpracą. Zatrudniasz jednego kumatego cukiernika wkładasz około 10k i oferujesz torty, ciasta i miłą atmosferę przy kawie do tego mały ogródek i hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...