Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Położenie ssaka oleju w AWX


kruszek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie w którym miejscu jest ssak w misce olejowej silnik 1.9TDI AWX Potrzebuje jego bardzo dokładne położenie ponieważ chce wywiercić dziurę w misce 41mm i wstawić grzałkę defy do grzania oleju zimą z gniazda 230v.

Grzałka jest wysokości około 4cm więc muszę znaleźć na nią miejsce a nie chce ściągać miski żeby obczaić gdzie mogę się wiercić. Wszelkie komentarze a po co to a na co , jak ty to wywiercisz proszę z góry se podarować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale ciekawy temat z tymi grzałkami DEFA, widzę, że są również takie przelotowe do założenia pomiędzy wężami wody:

http://www.sklep.unipower.pl/galerie/g/grzalka-silnika-przeplyw_77.jpg

Ktoś już testy zimowe ma za sobą? To może być tania alternatywa do webasto... zimy coraz dłuższe i srogie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grzałkami do płynu chłodzącego jest taki problem że musisz mieć włączony silnik lub dodatkową pompę elektryczną która wymusi obieg w silniku co daje dodatkowe koszta ;) Ja wole dać jedną w olej i nagrzewnice do kabiny. Budze się rano odpalam przez okno z pilota który steruje gniazdem 230v i zanim sie ogarnę auto gotowe i nagrzane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...