Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Srebro by Dave J. :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema:hi:

Po 2 latkach bytowania na forum zmusiłem się do pokazania mojej Srebrzanki :wink:

Marka: Audi

Model: A4 B6

Rok produkcji: 2001

Kraj pochodzenia: Niemcy

Silnik: 1,9 TDI 131km

Przelatane: 241 000 (na liczniku, w realu pewnie więcej :thumbdown:). Od kupna zrobiłem nim 100 000 więc szczerze wątpiłem przy zakupie w przebieg 141 000 na zegarach niby oparty książką :whistling:

Wyposażenie jakie zastałem:

  • Felgi 17" ACT Racing
  • Elektryka przód, korby tył
  • Welurowe, grzane placki
  • Kiera 4-ramienna zwykła
  • Radio Chorus I (chyba, kasetowe:facepalm:)
  • Dokładki zderzaków nielakierowane.
  • Lampy ksenon+spryski+samopoziom.
  • ABS, ESP
  • Zwykły FIS
  • Pakiet światło
  • Generalnie szału nie było, ale i dużo nie kosztował :decayed:

Co zrobiłem do tej pory:

  • Skóra, elektrycznie regulowane, wysuwany odcinek pod udami
  • Radio Concert II
  • Kierka Multi z B7 (podziękował Siemian za cierpliwość :decayed:)
  • Bixy+soczewki z B8
  • Dokładki w kolor
  • Wirus 155km, 360nm by TuneUP Gdańk

Plany:

  • Wydech 1.8T + dokładka rezana na S4 (zderzaka S4 nie dorwę pewnie jeszcze przez 10000 lat :cry:)
  • Zderzak S4 przód
  • Spojler S4 na klapę
  • Może gleba jakieś -30 (dużo jeżdżę i się waham... jak będzie zderzak S4 to pewnie wtedy :oczko:)
  • Czarny Grill, dach, lustra, :audi: na tylnej klapie
  • Zdjęcie źle przyklejonych "A4 1.9 TDI" z tylnej klapy :facepalm:
  • Pełny FIS - zrobione
  • Tempomat - zrobione

A tak wygląda. Przyjmę wszelkie porady i postaram się znieść krytykę :cool:

file.html

file.html

file.html

file.html

file.html

file.html

Znaczek z przedniego grilla gdzieś wyparował :confused4: Wyrwali go wandale...

Pozdro :drinks:

Opublikowano

plany masz zacne,ale czarny zrobiłbym tylko dach,też mam ten kolor :wink: propo gleby załóż ori 1BE czyli -20mm jest prawie komfortowo jak standardowym zawiasie

Opublikowano
  • Autor

Właśnie myślałem nad 1BE lub Eibach -30 :wink:

Opublikowano

widze że jesteś z STW :wink:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, no może poza tymi felgami :decayed:

Ważne ze Tobie się podoba. Bezawaryjności życzę :)

Opublikowano
  • Autor

Felga taka była :wink: W STW mieszkam, ale pochodze z północy :thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co nowego z furką? zderzak z esy już jest?

Opublikowano

plany dobre kolego masz:wink:

koniecznie inna felga bo ta wogole nie pasuje do tego auta

no i na glebe ja bo koza straszna:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dołożyłem FIS i tempomat narazie :wink: Felge myśle pomalować na gun metal grey może coś pomoże :grin: Na alledrogo widziałem zderzak od s4 za 2200. Chyba kompletny. Niewiem czy to dobra cena:decayed: + w moim kolorze :grin:

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2013 at 11:19 ----------

file.html

Myślałem o takim felunku :naughty:

Opublikowano

słaby felunek :thumbdown: i ile to cali ?

Opublikowano
  • Autor

17" :wink: więcej nie chce :wink: nie widzi mi się oklepany z s-line... 1/2 forum jeździ na takich... Podoba mi się wzór z RS4 b7 ale prajs... no, a inne ciekawe modele z pod naku Audi ciężko znaleźć w 17" :kwasny:

Opublikowano

Sama felga bardzo mi się podoba ale nie wiem czy w 17" nie będzie ginąć na A4 :wink:

Opublikowano

w 17 poszukal bym jakies oz ;)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
17" :wink: więcej nie chce :wink: nie widzi mi się oklepany z s-line... 1/2 forum jeździ na takich... Podoba mi się wzór z RS4 b7 ale prajs... no, a inne ciekawe modele z pod naku Audi ciężko znaleźć w 17" :kwasny:
szukaj 18" :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.